Tag: shohim

Kim Kardashian konfirmon se do të bëhet sërish nënë, fëmijën në jetë e sjell një nënë surrogate

15/01/2019

Familja e Kardashian-West edhe zyrtarisht po presin të shohim edhe me një pjesëtar të ri. Kim Kardashian ka konfirmuar se me bashkëshortin Kanye West, së ... Read More

Galaxy X, telefoni i palosshëm i Samsung mund të lansohet poashtu më 20 shkurt

11/01/2019

Samsung ka dërguar ftesa për një ngjarje më 20 shkurt ku do të shohim serinë e Samsung Galaxy S10, por ne gjithashtu mund të shohim ... Read More

Nora Istrefi, Soni Malaj dhe Lori Hoxha shfaqen me veshjen e njëjtë, zbulohet edhe kosto e dukjes së tyre

11/01/2019

Shpesh shohim yjet e estradës që shfaqen me veshje të njëjtë. Kësaj radhe megjithatë ka ndodhur që tri personazhe të njohura publike të kenë veshjen ... Read More

Zyrtarizohet, Johnny Deppin më nuk do ta shohim në “Piratët e Karaibeve”

26/12/2018

Tani është zyrtare – në “Pirates e Karaibeve” nuk do të shohim Johnny Depp. Domethënë, prodhuesi kryesor Disney tha se aktori nuk do të jetë ... Read More

LG dhe Samsung do të lansojnë telefonat tyre 5G në MWC 2019

17/12/2018

Një raport i ri nga Korea e ka cilësuar Mobile World Congress si ngjarjen në të cilën ne do të shohim debutimin e telefonave 5G ... Read More

Sylvester Stallonen më nuk do ta shohim në rolin e Rocky Balboas

29/11/2018

Sylvester Stallonen më nuk do ta shohim në rolin e filmit kult, Rocky Balboa. Këtë herë duket se më nuk ka kthim për aktorin pas ... Read More

Al Pacinon do ta shohim në rolin e mbretit, Lear

26/11/2018

Al Pacinon sërish do ta shohim me një projekt të ri filmik në ekranet e mëdha të kinemave botërore. Aktori do të vjen me një ... Read More

Usain Bolt argëtohet nën ritmet e këngës së reperit Capital T

17/11/2018

Muzika dhe talenti i shqiptarëve tashmë nuk është diçka e panjohur në tërë botën. Mjafton të shohim emrat e suksesshme në tregun e muzikës internacionale ... Read More

Stan Lee kishte krijuar super heroin e ri para se të vdiste

15/11/2018

Së shpejti mund ta shohim një film të ri, në të cilin ka punuar tashmë regjisori i ndjerë, Stan Lee. Legjenda e librave homoristik, Lee ... Read More

Lady Gaga do të paraqitet në Oscars vetëm nëse nominohet në ndonjë kategori

15/11/2018

Artisten pritet ta shohim me një super paraqitje duke performuar në kolonën zanore të ceremonisë së ndarjes së çmimeve Oscars. Këtë e ka pohuar gjatë ... Read More

Droni ua “vjedh” biçikletat, pronarët e tyre fillojnë ta gjuajnë fluturaken me gurë (Video)

14/11/2018

Kemi pasur rastin të shohim se si hajnat përdorin metoda të ndryshme për të kryer vjedhje, por jo edhe me dron siç ka ndodhur në ... Read More

Nga Dua Lipa tek Inva Mula: Të famshmit shqiptarë nëpër botë bëhen bashkë për një koncert madhështor në Romë

13/11/2018

Si kurrë më parë deri më tani, do të kemi mundësi që t’i shohim në një vend yjet shqiptare me famë ndërkombëtare. Në kuadër të ... Read More