Tag: shohim

Fotot e rralla të personave të famshëm që nuk i keni parë kurrë

16/06/2019

Të famshmit shpesh jemi mësuar t’i shohim në mjedise tepër të kuruara. Për rrjedhojë, njerëzit që shohim më shpesh në televizion duket se nuk janë ... Read More

Ava Max publikon video provokuese vetëm në sytjena

03/05/2019

Ava Max filmon veten në mometet më të lodhshmë të ditës. Nuk jemi mësuar ta shohim Ava Max me video kaq provokuese, shkruan lajmi.net. Në ... Read More

“Kur e sheh veten nënë”, Genta Ismajli jep përgjigjen e papritur

30/04/2019

Genta Ismajli habiti me përgjigjen që dha kur u pyet se kur do ta shohim nënë. Genta Ismajli është emër shumë i komentuar në shtypin ... Read More

Soni Malaj bën këtë ndryshim në pamje

29/04/2019

Soni Malaj duket më ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim më herët. Këngëtarja shqiptare, Soni Malaj ka arritur të jetë një ndër emrat më ... Read More

Kjo këngëtare hap natën e madhe të “Billboard Music 2019”

28/04/2019

Ajo po thyen rekord klikimesh dhe tani mund ta shohim në hapjen e ngjarjes së madhe "Billboard Music 2019". Këngëtarja e njohur Taylor Swift do ... Read More

Alketa Vejsiu siç nuk e keni parë

26/04/2019

10:21 | 04/26/2019 Alketa Vejsiun jemi mësuar ta shohim elegante por jo edhe kështu. Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu, është shumë e komentuar në ... Read More

Gashi po vjen në duet me Cardi B?

13/04/2019

Gashi ka dhënë shenjat që shumë shpejt mund ta shohim në duet me reperen e njohur Cardi B. Gashi është në mesin e artistëve shqiptarë ... Read More

Rihanna në një film me reperin e njohur, zbulohen detajet

12/04/2019

Këngëtarja nga Barbados, Rihanna po vijon karrierën edhe si aktore ku së fundmi do ta shohim në një film. Përvecse një super këngëtare, ajo do ... Read More

Dua Lipa në ballinën e revistës së njohur franceze 

09/04/2019

Dua Lipa do të jetë fytyra të cilën do ta shohim në ballinën e revistës franceze "Elle". Këngëtarja Dua Lipa ka bërë të ditur nëpërmjet ... Read More

A duhet të shqetësohemi për këtë shenjë në syrin tonë? Çfarë është ajo dhe si kurohet

06/04/2019

Ndonjëherë na ndodh që të shohim një shenjë të kuqe në syrin tonë si kjo në foton më sipër Ato nuk na e prishin shikim ... Read More

Nga ‘Gucci’ në ‘Versace’, kaq kushton veshja e vajzës së Mozzik

30/03/2019

Çdo ditë e shohim me veshje të ndryshme e mjaft të veçanta.Hana, është vajza e vetme e reperit, Mozzik dhe Loredana Zefit e cila ka ... Read More

Belinda Dragoti, bukuroshja që zëvendëson Kejvinën në ekranet shqiptare

24/03/2019

Jemi mësuar që në emisionin Ermal Mamaqit t’i shohim bukuroshet që e shoqërojnë nikoqirin në raste të pyetjeve interesante që ua drejtojnë mysafirëve. Në të ... Read More