Tag: shpejti

Ledri baba për herë të parë/ Flet reperi: Dua ta kem dhe unë atë ndjenjë

23/06/2020

Mediat kosovare raportuan ditën e djeshme se Ledri Vula së shpejti do të bëhet baba i një vajze. Ai dhe partnerja, Sara janë në pritje ... Read More

Së shpejti baba për herë të parë, zbulohet emri i veçantë që Mc Kresha i ka vendosur vajzës

21/05/2020

Reperi Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij Erzina Shehu së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Ishte Erzina ajo e cila zbuloi ... Read More

Këngëtarja e njohur ‘habit’ me deklaratën: Po vuaj nga depresioni

14/05/2020

Këngëtarja e njohur Katy Perry, e cila së shpejti do të bëhet nënë për herë të parë, është shprehur se izolimi e ka bërë të ... Read More

Pak para lindjes së djalit, Klea Huta pozon me barkun e rrumbullakosur

08/03/2020

Së shpejti çifti i njohur i shoëbiz-it, Elgit Doda dhe Klea Huta do të bëhen prindër për herë të parë. Në fillim të shkurtit Klea ... Read More

Zbulohen detaje të reja nga emisioni i Kiara Titos, ja për çfarë bëhet fjalë

04/02/2020

Moderatorja e njohur, Kiara Tito do të rikthehet së shpejti me një emision të ri ndryshe nga projektet e saj të mëparshme. Pas emisionit të ... Read More

Zbulohet emisioni i ri televiziv i moderatores së njohur, ja për çfarë bëhet fjalë

03/02/2020

Moderatorja, Roza Lati së shpejti do të vijë me një emision të ri televiziv. Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja me anë të ... Read More

“Mezi po pres”, Kiara Tito rikthehet në ekran me emision të ri

29/01/2020

Moderatorja e dashur për publikun, Kiara Tito së shpejti do të rikthehet në ekran, por jo me formatin “Doktor Plastik”. Përmes një postimi në “Instastory”, ... Read More

Shkencëtarët nga Zvicra kanë gjetur mënyrën si të diagnostikohen shenjat e hershme të sëmundjeve të rrezikshme

17/12/2019

Shumë jetë mund të shpëtohen nëse sëmundjet serioze zbulohen herët.Dhe së shpejti këto zbulime do të jenë të mundshme, transmeton Telegrafi. Shkencëtarët nga Zvicra kanë ... Read More

Shkencëtarët kanë gjetur mënyrën si të diagnostikohen shenjat e hershme të sëmundjeve të rrezikshme

16/12/2019

Shumë jetë mund të shpëtohen nëse sëmundjet serioze zbulohen herët.Dhe së shpejti këto zbulime do të jenë të mundshme. Shkencëtarët nga Zvicra kanë zbuluar një ... Read More

Miriam Cani po shijon muajt e fundit të shtatzënisë, ja si duket

30/10/2019

10:47 | 10/30/2019 Miriam Cani së shpejti bëhet nënë për herë të dytë. Miriam Cani dhe Alban Skënderaj e kishin konfirmuar lajmin se po bëhen ... Read More

F1: Japan GP – triumfon Valtteri Bottas

13/10/2019

09:19 | 10/13/2019 Valtteri Bottas është treguar piloti më i shpejti në pistën japoneze. Grand Prix Japonia i takoi pilotit të Mercedes, Valtteri Bottas, raporton ... Read More

Instagram do ta largojë skedën ‘Following’ në telefona

08/10/2019

Aplikacioni celular në Instagram po pëson disa ndryshime, dhe skeda “Following” do të hiqet së shpejti nga menyja. Instagram e konfirmoi një gjë të tillë, ... Read More