Tag: shpërthimit

Rama: Dhimbje e respekt i thellë për efektivin e Forcave të Armatosura, Zafire Hasanaj

06/05/2019

Pas njoftimit se efektivja e Forcave të Armatosura të Shqipërisë, Zarife Hasanaj ka humbur jetën pas shpërthimit të një mine në Letoni, ku u plagosën ... Read More

“Kollitje masive” në aeroplan, pasagjerët futen në karantinë

06/03/2019

Ekuipazhi dhe udhëtarët në një aeroplan të Virgin u desh të mbaheshin në karantinë pas “shpërthimit të sëmundjes” gjatë fluturimit. Sipas mediave të huaja, përcjell ... Read More

Shpërthen zjarri në restorant, dy të lënduar

07/01/2019

Dy persona kanë marrë lëndime pas shpërthimit të një zjarri në një restorant në Ferizaj. Deri te rasti, i cili ka ndodhur të dielën në ... Read More

Asensio: Nuk dua ta bart gjithmonë numrin 20, kjo shpjegon gjithçka se si ndihem

13/09/2018

Nuk ka dyshim se ky pritet të jetë sezoni i shpërthimit të Marco Asensios. Sulmuesi i Real Madridit është i gatshëm të shndërrohet në yllin ... Read More

Shpërthimi i vullkanit në Hawaii bën që me shiun të bien edhe ‘kristale të gjelbra’ (Foto)

17/06/2018

Shkaku i shpërthimit të vullkanit Kilauea, në Ishullin e Madh të Hawaiit, po bien edhe ‘kristale të gjelbra’ me shiun. Banorët po shfrytëzojnë rrjetet sociale, ... Read More

Zjarri në Ministrinë e Drejtësisë, shkaqet mbeten enigmë

11/04/2018

11 April 2018 / 14:02 Një ditë pas shpërthimit të zjarrit në godinën e Ministrisë së Drejtësisë, ende nuk dihen shkaqet e flakëve në katin ... Read More

Audi i Saimir Tahirit ndryshon targën, por mbetet pronë e Habilajve

29/10/2017

Audi i ish-ministri Saimir Tahiri me AA003GB ka ndryshuar targa pas shpërthimit të skandalit, ai është bërë AA900 NF, por çuditërish ka mbetur ende pronë ... Read More

Detaje për atentatin ndaj presidentit të “Kamzës”

23/08/2017

Policia e Tiranës i ka përqëndruar hetimet pas shpërthimit të eksplozivit në makinën e presidentit të ekipit të Kamzës në çështjen e borxheve, ndonëse vetë ... Read More