Tag: shpesh

“I ndërroj shpesh çantat dhe nuk dija se…” zbardhet dëshmia e këngëtares Fjolla Morina që u kap me pistoletë

20/09/2020

“Unë i ndërroj shpesh çantat dhe armën e kisha vënë disa kohë më parë, pikërisht në çantë. E kam harruar aty, dhe sot e mora ... Read More

Taulant Xhaka i jep fund dilemave, firmos deri në vitin 2024 me skuadrën e…

11/09/2020

Mesfushori i Kombëtares do vazhdojë të jetë pjesë e Bazelit, pavarësisht se emri i tij shpesh ka qenë i lidhur me një largim nga zviceranët. ... Read More

Asgjë s’është e pamundur, 4 hapat që duhet të ndiqni për të HARRUAR një dashuri të humbur

22/08/2020

Kur kemi dashur dikë, edhe pas ndarjes ne vazhdojmë të jetojmë në kujtimet e së kaluarës, shpesh duke përfunduar të shkatërruar emocionalisht, pasi nuk jemi ... Read More

Ja si shkojnë të veshur në plazh Elvis Naçi me gruan

15/08/2020

Hoxha nga Tirana, Elvis Naçi, është një nga personat më të mediatizuar, që haset shpesh në media online, por edhe ato vizive. Naçi, u bë ... Read More

Afërdita Dreshaj nuk kursehet, modelja na prezanton me super makinën e re luksoze

02/08/2020

Afërdita Dreshaj prej kohësh ka ndërtuar jetën e saj në SHBA. Shpesh ajo na sjellë copëza nga e përditshmja e saj në rrjetet sociale. Ndaj ... Read More

v

02/08/2020

Afërdita Dreshaj prej kohësh ka ndërtuar jetën e saj në SHBA. Shpesh ajo na sjellë copëza nga e përditshmja e saj në rrjetet sociale. Ndaj ... Read More

Luana Vjollca publikon foton seksi, s’keni për ta besuar çmimin e veshjes së saj

29/07/2020

Moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan foto nga përditshmëria e saj. Pak më parë Luana ka postuar ... Read More

Disa shenja të depresionit që nuk duhet t’i injoroni

21/07/2020

Irritimi është një simptomë e përbashkët e depresionit Njerëzit me depresion shpesh mund të bëhen irritues. Dhe nëse një detyrë e veçantë ditore shkakton një ... Read More

Horoskopi ditor, e hënë 13 korrik 2020

13/07/2020

DashiRutina ka rrezik te shkaktoje shume probleme sot ne jetën tuaj ne çi ft. Do mërziteni shpesh dhe ka rrezik ta kërkoni diku tjetër lumturinë. ... Read More

Keni pika të bardha në fytyrë: Ja çfarë janë ato

29/06/2020

Milia, e njohur ndryshe si “pikat e qumështit”, është një sëmundje e lëkurës që shpesh ngatërrohet me pikat dhjamore dhe mund të prekë si bebet ... Read More

“Me këmbë përpjetë”/ Rezarta Shkurta tregon sesi e sjellë burrin për 2 sekonda në shtëpi

24/06/2020

Rezarta Shkurta shpesh ndan në rrjetet sociale copëza nga e përditshmja e saj. Shpesh në postime është edhe bashkëshorti, Ermal Hoxha. Këtë herë këngëtarja ka ... Read More

Shenjat e rëndësishme që nuk duhet ti injoroni

17/06/2020

Trupi i njeriut është një mekanizëm perfekt, ku ndodhin miliona procese. Ne shpesh injorojmë sinjalet duke dështuar të gjejmë arsyen pse ka ndodhur një çështje ... Read More