Tag: shpjegoi

MWC: Ericsson po lanson rrjetin 5G në kohën reale, njofton CEO Ekholm

25/02/2019

“Që nga sot po lansojmë rrjetet 5G në Amerikën e Veriut me trafik të drejtpërdrejtë”, shpjegoi Börje Ekholm, president dhe CEO i Ericsson. “Teknologjia është ... Read More

Ahmeti: Shqipja, nëse nuk zbatohet do ketë gjoba

05/02/2019

5 Shkurt 2019 / 21:01 Ali Ahmeti i ftuar në MTV 2 përballë panelit të gazetarëve shpjegoi përdorimin e ligjit të gjuhëve ku tha se ... Read More

“360 Gradë”, Bogdanov: U befasova nga ftesa e Kryetarit PPE-së

09/11/2018

9 Nëntor 2018 / 22:42 Anëtar i VMRO-DPMNE-së, Stojan Bogdanov në emisionin “360 Gradë” shpjegoi arsyen se përse nuk kishte marrë pjesë në Kongresin e Partive Popullore në ... Read More