Tag: shprehur

Dafina Zeqiri rrëfen luftën me depresionin: Psikologia u çudit kur më pa

09/06/2020

Edhe Dafina Zeqiri ka folur për depresionin. Pa komplekse këngëtarja është shprehur se ka vuajtur nga kjo sëmundje madje edhe është konsultuar me psikologen.  E ... Read More

Agron Llakaj dyshon se e ka kaluar COVID-19 që në janar: Kisha temperaturë dhe mezi merrja frymë

07/05/2020

Personazhe të njohur në vend kanë shprehur dyshimet e tyre se koronavirusin mund ta kenë kaluar më parë. Së fundmi edhe aktori i humorit Agron ... Read More

Ekspertja australiane tregon mënyrën për të ulur rrezikun nga COVID-19: Dilni 10 minuta në diell

28/04/2020

Një eksperte australiane është shprehur se dalja në diell për vetëm 10 minuta në ditë, mund të zvogëlojë në masë të madhe rrezikun e kontaktimit ... Read More

Dermatologët amerikanë: Koronavirusi, shenjat që mund të japë në lëkurë

27/04/2020

Dermatologë të ndryshëm amerikanë kanë shprehur shqetësim për gjasat që prania e COVID-19 në organizëm të manifestohet edhe në lëkurë nëpërmjet acarimeve, njollave apo puçrave. ... Read More

Pas të sharave që ia ka bërë, çfarë mendimi ka sot Stresi për Noizyn

01/11/2019

11:32 | 11/01/2019 Stresi ka shprehur mendimin e tij për Noizyn. I gjithë publiku shqiptar dinë rivalitetin mes Noizyt dhe Stresit gjatë viteve, ku reperët ... Read More

Elseid Hysaj afër kalimit të gjiganti i Premierligës

07/08/2019

18:57 | 08/07/2019 Tottenham ka shprehur interesim për nënshkrimin e Elseid Hysajt nga Napoli, por klubi i Serie A po kërkon 26 milionë euro nga ... Read More

Tite: Messi duhet të ketë më shumë respekt

08/07/2019

08:30 | 07/08/2019 Selektori i kombëtares së Brazilit, Tite, ka shprehur mendimin se Lionel Messi duhet të tregojë më shumë respekt pas disfatës në Kupën ... Read More

Nisma Socialdemokrate: Gjykata Kushtetuese ka legalizuar vendimet e kohës së Millosheviqit

21/05/2019

Nisma Socialdemokrate dega në Deçan, nëpërmjet një komunikate dërguar mediave ka shprehur shqetësim në lidhje me zhvillimet e fundit rreth çështjes kontestuese në mes të ... Read More

Roth: Ideja për korrigjimin e kufijve provokon ndarje të reja

21/05/2019

Ministri i Shtetit gjerman për Evropën në MPJ, Michael Roth, është shprehur kundër rivendosjes së kufijve Kosovë-Serbi, duke thënë se një ide e tillë provokon ... Read More

Vuçiq përqesh Quintin: Nuk kam lexuar ndonjë gjë më të marrë në jetën time

21/05/2019

Presidenti serb Aleksandar Vuçiq është shprehur i habitur nga deklarata e vendeve të Quintit pas zgjedhjeve për kryetarët e komunave në veri të Kosovës. Ai ... Read More

Hoxhiq: Zgjedhjet në veri do të shkojnë mirë

15/05/2019

Ministrja e Administrimit të Pushtetit Lokal, Adrijana Hoxhiq, ka shprehur bindjen se zgjedhjet e jashtëzakonshme lokale për kryetar të Komunës së Leposaviqit, të Zubin Potokut, ... Read More

Meta: Sahit Dollapi duhet të ishte në spital, jo në polici

11/05/2019

Presidenti Ilir Meta është shprehur se “situata para Drejtorisë së Policisë është absurde”, pasi, sipas tij, Sekretari Organizativ i Partisë Demokratike, Sahit Dollapi, duhet të ... Read More