Tag: shpreson

Azpilicueta ka një mesazh për Hazardin

23/05/2019

23:58 | 22 Maj 2019 23:58 | 22 Maj 2019 Cesar Azpilicueta shpreson që Eden Hazard të qëndrojë te Chelsea sa më gjatë që është ... Read More

“Askush nuk mund ta refuzojë Real Madridin”

11/05/2019

9:42 | 11 Maj 2019 09:42 | 11 Maj 2019 Ruud Gullit shpreson që Eden Hazard të qëndrojë te Chelsea, por e sheh të vështirë ... Read More

Eliza Hoxha shpreson se zëri i Vasfijes të shndërrohet në kor në kërkim të drejtësisë

01/05/2019

Eliza Hoxha shpreson se zëri i Vasfijes të shndërrohet në kor në kërkim të drejtësisë Eliza Hoxha e ka falënderuar Vasfije Krasniqin për guximin. Vasfije ... Read More

Hoti: Në Berlin të mbyllet ideja e korrigjimit të kufijve

28/04/2019

Shefi i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti, shpreson se në Samitin e Berlinit do të mbyllet si ide plani i mbrapshtë për korrigjimin e ... Read More

Van Dijk shpreson për fitoret e Liverpool, mendon se moti i mirë favorizon skuadrën

22/04/2019

Van Dijk shpreson për fitoret e Liverpool, mendon se moti i mirë favorizon skuadrën Qendër mbrojtësi i Liverpool, Virgil Van Dijk, ka shprehur edhe njëherë ... Read More

Modelja ‘zebër’ shpreson që në të ardhmen të ketë më shumë vajza si ajo në industrinë e modës

20/04/2019

Modelja ‘zebër’ shpreson që në të ardhmen të ketë më shumë vajza si ajo në industrinë e modës Winnie Harlow në emisionin “Jonathan Ross Show” ... Read More

Ligji për Prokurorinë, Zaev: Nesër vazhdojnë bisedimet e grupeve të punës

08/04/2019

Alsat 2019-04-08T14:33:56+02:00 Kryeministri Zoran Zaev, shpreson se grupet e punës rreth Ligjit për Prokurorinë Publike do të arrijnë të gjejnë një gjuhë të përbashkët dhe ... Read More

Sarri e do këtë mesfushor te Chelsea

08/04/2019

Maurizio Sarri shpreson që të qëndrojë të Chelsea edhe për një sezon. Maurizio Sarri ka bërë të ditur se po planifikon për transferimet që do ... Read More

Barca kërkon 250 milionë funte nga shitja e këtyre tre lojtarëve

04/04/2019

Barcelona shpreson të sigurojë deri në 250 milionë funte nga shitjet e lojtarëve në verë, për të balancuar të hyrat e tyre, si dhe për ... Read More

Rashica: Duam të fitojmë çdo ndeshje, s’do të jetë e lehtë ndaj Schalkes

31/03/2019

Milot Rashica ka vazhduar me formën fantastike në Gjermani dhe ai shpreson që të vazhdojnë të fitojnë për të arritur objektivin, që është pjesëmarrja në ... Read More

Solskjaer insiston që Herrera të qëndrojë

30/03/2019

Ole Gunnar Solskjaer shpreson që klubi dhe Herrera të gjejnë gjuhë të përbashkët pasi e do spanjollin në “Old Trafford”.29-vjeçari është në fundin e kontratës ... Read More

Dëshira e Vedat Muriqit

22/03/2019

Vedat Muriqi shpreson që të vazhdojë me formën e mirë në Superligën e Turqisë.Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, që mbrëmë ndihmoi “Dardanët” të marrin barazim ... Read More