Tag: Shqiptar

Vuante prej kohësh nga sëmundja e rëndë, ndërron jetë në moshë të re talenti i Skënderbeut

31/05/2020

Futbolli shqiptar në zi! Ka ndërruar jetë në moshë të re talenti i Skënderbeut, i cili vuante prej kohësh nga sëmundja e rëndë. Ish-lojtari i ... Read More

ZYRTARE/ Ministria e Shëndetësisë vendos përfundimisht, ja data për rifillimin e kampionatit shqiptar

29/05/2020

Tashmë është zyrtare, kampionati shqiptar i futbollit, i cili u ndërpre për shkak të pandemisë do të rinisë më 3 qershor, datë kjo e miratuar ... Read More

Kampionati shqiptar nis më 3 qershor, ja prapaskenat me UEFA-n që detyruan FSHF-në të…

13/05/2020

Kampionati shqiptar do të rinisë më 3 qershor, duke rënë poshtë varianti për rifillimin e kampionatit në 31 maj. Pas mbledhjes së sotme të drejtuesve ... Read More

Floriana Garo flet për mëmësinë: Përpiqem të jem një nënë e mirë, ja kujt i ngjajnë fëmijët

06/05/2020

Moderatorja e njohur dhe e dashur për publikun shqiptar Floriana Garo ishte e ftuar ditën e sotme në emisionin e mëngjesit ‘Kafe Shqeto’ në Syri ... Read More

Torino nis negociatat, një tjetër lojtar i Shqipërisë drejt Serie A

29/04/2020

Një tjetër futbollist shqiptar, duket se është drejt kalimit në serinë A. Ardian Ismajli, një nga lojtarët më të mirë te Hajduku i Splitit në ... Read More

Foto/ Kejsi tregon se çfarë do të donte të ndryshonte tek Stresi

29/04/2020

Një ndër çiftet më të komentuar në showbiz-in shqiptar janë Kejsi dhe Stresi. Dyshja e njohur ishte në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes ... Read More

Elvana dhe Ledri koncert live në Instagram/ Mamaja e reperit nuk përmbahet, ia merr valles

26/04/2020

Dy artistët e dashur të publikut shqiptar, Elvana Gjata dhe Ledri Vula kanë qenë mbrëmjen e sotme në një lidhje ‘live’ me ndjekësit e tyre ... Read More

“Kam thyer shumë zemra vajzash”, aktorja pranon publikisht lidhjen me futbollistin shqiptar

21/04/2020

Aktorja Ana Lika prej kohësh ësht ëpërfolur për lidhjen me futbollistin shqiptar Amir Rrahmani. Ai është 26 vjeç dhe luan me ekipin Kombëtar të Kosovës ... Read More

“Nuk i interesojnë duartrokitjet e shqiptarëve”! Futbollisti i Teutës i kthehet keq Ramës: Çoji infermere mamit të Ronaldos dhe Buffonit

01/04/2020

Një reagim mbi braktisjen e Ramës sa i përket futbollit shqiptar, ka ardhur edhe nga ylli i Teutës, Sherif Kallaku. Ky i fundit ka bërë ... Read More

Këngëtari shqiptar dhe bashkëshortja shërohen nga Koronavirusi, ja mesazhi që jep

31/03/2020

Duket se edhe këngëtari shqiptar është shëruar plotësisht nga Koronavirusi. Muhamet Sejdiu dhe bashkëshortja e tij, rezultuan pozitiv teksa sapo ishin rikthyer nga Gjermania. Por ... Read More

I martuar me miliarderen kineze/ Modeli shqiptar: Ndihmojmë Shqipërinë me 200 mijë maska

30/03/2020

Modeli i njohur shqiptar, prej kohësh jeton jashtë, duke shijuar jetën krah bashkëshortes së tij miliardere. Rolando Lekaj, i cili është martuar prej dy vitesh ... Read More

“Shumë prej nesh po sakrifikojnë”, aktori i njohur: Ofrohem si shofer apo çdo lloj pune në shpërndarjen e ushqimeve

28/03/2020

Aktori i njohur shqiptar Gent Hazizi është ofruar si vullnetarë për të ndihmuar në situatën që ndodhet Shqipëria për shkak të përhapjes së koronavirusit. Në ... Read More