Tag: shqitpare

“Përse po i ndihmon sirianët dhe jo kosovarët”, Dua Lipa i përgjigjet komentuesit 

15/04/2019

“Përse po i ndihmon sirianët dhe jo kosovarët”, Dua Lipa i përgjigjet komentuesit  Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një ... Read More

Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in

15/04/2019

Pas Rita Orës, Dua Lipa merr pjesë në një mision bamirësie me ‘UNICEF’-in Këngëtarja shqitpare me famë botërore, Dua Lipa, ka marrë pjesë në një ... Read More

Tayna bëhet bjonde, duket mjaft atraktive

10/03/2019

Reperja e njohur shqitpare, Tayna, ka ndërruar ngjyrën e flokëve. Bukuroshja shqiptare e hiteve të ndryshme të hip hopit që ka kohë që është shndërruar ... Read More

Era Istrefi vazhdon eksperimentet me flokët, bëhet bjonde

11/01/2019

Këngëtarja shqitpare, Era Istrefi, ka vazhduar eksperimentet me flokët. Bukuroshja po qëndron jashtë vendit ku ajo po punon me emra të njohur të muzikës evropiane. ... Read More