Tag: shtëpi

Viktima dhe shtëpi të dëmtuara nga zjarri në Korenë e Jugut – Son dhuron 100 mijë funte

15/04/2019

Viktima dhe shtëpi të dëmtuara nga zjarri në Korenë e Jugut – Son dhuron 100 mijë funte Sulmuesi i Tottenham Hotspur, Heung Min Son, ka ... Read More

Tottenhami tregon formë të lartë, e mposht thellë Huddersfieldin

13/04/2019

Tottenham Hotspur ka shënuar fitore të thellë në shtëpi ndaj Huddersfield Town. Skuadra e trajnerit Mauricio Pochettino ka mposhtur 4:0 Huddersfieldin e Florent Hadërgjonajt, në ... Read More

Formacionet zyrtare: Huesca – Barcelona

13/04/2019

Skuadra e fundit në tabelë, Huesca, pret në shtëpi Barcelonën, në ndeshjen e xhiros së 32-të të La Ligas. Ekipi i Barcelonës ka udhëtuar pa ... Read More

Formacionet zyrtare: Werder Bremen – Freiburg

13/04/2019

Werder Bremen do të kërkojë fitore në sfidën ndaj Freiburg në shtëpi në ndeshjen e xhiros së 29-të. Skuadra e Milot Rashicës është në një ... Read More

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin, të lumtur pasi po barten në shtëpinë e re

05/04/2019

Justin Bieber dhe Hailey Baldwin kanë blerë shtëpi të re në vlerë prej 8.5 milionë dollarësh në Beverly Hills. Ata u kurorëzuan në vitin e ... Read More

Genoa – Inter, Icardi titullar pas gati dy muajsh

03/04/2019

Genoa pret Interin në shtëpi për të zhvilluar ndeshjen e javës së 30-të në Serie A. Për skuadrën që drejtohet nga Luciano Spalletti, pas gati ... Read More

Figo: Ramosi e meriton Topin e Artë

28/03/2019

Luka Modrici e mori në shtëpi Topin e Artë të vitit 2018 pasi e ndihmoi Kroacinë të arrijë deri në finale të Kupës së Botës, ... Read More

Vidhen rreth 70 mijë euro në një shtëpi në Ferizaj, familjarët rrëfejnë ngjarjen (Video)

27/03/2019

Një vjedhje ka ndodhur në një shtëpi në fshatin Dremjak të Ferizajt. Ngjarja ndodhi teksa familjarët ishin aty.  Thonë se persona të panjohur u vodhën ... Read More

12 ndeshje pa humbje, Kosova lë shumë prapa Brazilin, Anglinë e Gjermaninë

26/03/2019

Kosova ka dështuar të marrë tri pikët në shtëpi kundër Bullgarisë, por “Dardanët” nuk janë mposhtur sërish.Barazimi 1-1 me Bulgarinë në stadiumin “Fadil Vokrri”, ishte ... Read More

Bale me shokë e nisin me këmbë të mbarë rrugëtimin për “Euro 2020”

24/03/2019

Uellsi e ka nisur me fitore fazën kualifikuese të “Euro 2020”, duke e mposhtur 1-0 në shtëpi Sllovakinë.Gareth Bale me shokë e kanë nisur me ... Read More

Digjet një shtëpi në fshtin Kërvasari të Malishevës

23/03/2019

Një shtëpi në fshatin Kërvasari të Komunës së Malishevës, është djegur tërësisht, kurse familja 10 anëtarëshe Bytyçi ka mbetur pa kulm mbi kokë. Familjen Bytyçi ... Read More

Ndodh edhe kjo, Bullgaria mori një pikë me një penallti të paqenë

22/03/2019

Bullgaria është shumë me fat, mori një pikë në shtëpi pasi barazoi me Malin e Zi me një penallti të dyshimtë në minutën e 82’, ... Read More