Tag: shtrenjta

10 Gjërat Më Të Shtrenjta Në Botë

08/06/2020

Tetë prej dhjetë gjërave më të shtrenjta në botë që i posedojnë individët, janë jahte luksoze, vlerëson portali i biznesit Wealth. Në vend të parë ... Read More

Banania ka vlera të ndryshme në bazë të pjekjes, vërehet nga ngjyra

29/07/2019

Si një ndër pemët më të mira dhe jo shumë të shtrenjta, bananet janë ushqim shumë i përshtatshëm për t’u ngrënë mes vakteve kryesore. Ndonëse ... Read More

PSG detyrohet t’i shesë tre lojtarë menjëherë

30/04/2019

Transferimet e shtrenjta të Neymar dhe Kylian Mbappe në verën e vitit 2017 kanë sjellë telashe të mëdha të PSG, në balancimet e të ardhura. ... Read More

Publikohet lista e transferimeve të dështuara të kësaj sezoni në Premierligë

23/04/2019

16:08 | 04/23/2019 Shumë transferime, dhe madje të shtrenjta janë kryer në sezonin 2018/2019 në Premierligë. Portali britanik ‘The Athletes Hub’, ka publikuar një listë ... Read More

Lista e vitit 2019 me 10 qytetet më të shtrenjta dhe më të lira në botë

19/03/2019

Hong Kongu, Singapori dhe Parisi janë renditur në maje të listës së qyteteve më të shtrenjta në botë. Qytetet më të shtrenjta në botë kryesisht ... Read More

Nuk ka të ndalur blerja e makinave luksoze me paratë e popullit

27/01/2019

27 Janar 2019 / 15:14 Trendi i blerjes së makinave të shtrenjta me para të popullit nuk ndalet. Komuna e vogël e Vasilevës në lizing ... Read More