Tag: shtrenjtë

Pas humbjes së të atit, Enca rikthehet me një mesazh: Çdokush po kalon një betejë

05/03/2020

Vetëm disa ditë më parë, Enca humbi njeru e saj më të shtrenjtë, babain Sokol Haxhia, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje të ... Read More

Shitet ora më e shtrenjtë në botë – 25 milionë euro shkojnë për bamirësi

12/11/2019

Ora më e shtrenjtë në botë, një Patek Philippe, është shitur në Zvicër gjatë një ankandi bamirësie për 25 milionë euro. “Patek Philippe Grandmaster Chime” ... Read More

Facebook gjobitet nga Gjermania me 2 milionë euro

02/07/2019

Facebook do ta paguajë shtrenjtë shkeljen e ligjit të transparencës në Gjermani. Autoritetet gjermane kanë gjobitur Facebook (FB.O) me 2 milionë euro (2.26 milion dollarë) ... Read More

10 lojtarët më të shtrenjtë nën moshën 20 vjeçare

06/05/2019

14:19 | 6 Maj 2019 14:19 | 6 Maj 2019 Jadon Sancho është emëruar si lojtari më i shtrenjtë nën moshën 20 vjeçare në Evropë, ... Read More

Brad Pitt i blen ish-gruas shtëpi milionë dollarëshe

02/05/2019

Jennifer Aniston e ka pranuar një dhuratë super të shtrenjtë dy javë pas ditëlindjes. Në muajin shkurt Jennifer Aniston festoi ditëlindjen e 50-të dhe në ... Read More

Edhe Van Dijk dorëzohet para Messit: “Jam me fat që nuk luaj në La Liga”

02/05/2019

Edhe mbrojtësi më i shtrenjtë në histori të futbollit, Virgil van Dijk, është dorëzuar para Lionel Messit. Repzrentuesi holandez ka thënë se Lionel Messi është ... Read More

Macja e Nora Istrefit në klipin e ri kushton shumë shtrenjtë, ky është çmimi

21/04/2019

Macja e Nora Istrefit në klipin e ri kushton shumë shtrenjtë, ky është çmimi Në klipin e ri të motrave Istrefi shihet edhe një mace, ... Read More

Reali dëshiron transferimin e lojtarit më të shtrenjtë në histori të futbollit

20/04/2019

Reali dëshiron transferimin e lojtarit më të shtrenjtë në histori të futbollit Real Madrid nuk ka hequr dorë nga transferimi i Nemyar. Lojtari që mban ... Read More

Formacioni me lojtarët më të shtrenjtë në histori: 1.159 miliard euro

29/03/2019

Ta kesh në dispozicion një skuadër më 11 futbollistët më të shtrenjtë në botë është ëndrra e çdo trajneri. Mirëpo, për ta bërë realitet këtë ... Read More

Ky është parfumi më i shtrenjtë në botë

24/03/2019

Në Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe, u krijua së fundmi parfumi më i shtrenjtë në botë Ai quhet Shumukh – “që meriton më të lartën, ... Read More

Vlera e mësuesit dhe pesha e qiellit nuk maten kurrë

06/03/2019

Të jesh mësimdhënës është një mision i shenjtë, i çmuar dhe i shtrenjtë. Jo rastësisht mësuesit gjithmonë moralisht janë respektuar nëpër mjediset ku kanë punuar. ... Read More

Rrëfimi për mesfushorin e Newcastle, Miguel Almiron – versioni i vërtetë i Santiago Munez te filmi ‘GOAL’: Vjen nga SHBA-të, është latin, ka punuar kamerier dhe kopshtar

01/03/2019

Që nga ardhja e tij nga Atlanta United në janar, shumë njerëz e kanë krahasuar blerjen më të shtrenjtë  të Newcastle në histori, Miguel Almironin, ... Read More