Tag: shtrirë

Ç’duhet të bësh kur nuk mund të flesh

03/01/2020

Tashmë një kohë të gjatë je i shtrirë në krevat, sillesh, rrotullohesh, shikon në një pikë…Bën çdo gjë që të mund t’i mbyllësh sytë dhe ... Read More

Nëse shkoni në Austri ose në Gjermani, përgatituni për kontrolle

09/10/2019

Pas vendimit të Gjermanisë për të shtrirë kontrollet kufitare në Austri edhe për 6 muaj, Vjena vendosi të mbante kontrollet në kufi me Slloveninë dhe ... Read More

Dua pozon e shtrirë në shtrat, shikojeni çfarë i komenton reperi i njohur

28/04/2019

15:58 | 04/28/2019 Reperi i njohur shqiptar i la koment interessnt Dua Lipës e cila u fotografua e shtrirë në shtrat. Dua Lipa ka ndarë ... Read More

Pele dërgohet me urgjencë në spital derisa po qëndronte në Paris

03/04/2019

Legjenda braziliane, Pele, është shtrirë me urgjencë në spital në Paris. Radioja RMC Sport thotë se ish kampioni i botës me Brazilin ka pasur një ... Read More

E shtrirë dhe e veshur me fustan të ngushtë, Anxhelina vjen joshëse në setin e ri

02/04/2019

E shtrirë dhe e veshur me fustan të ngushtë, Anxhelina vjen joshëse në setin e ri Anxhelina Hadërgjonaj e nisi ditën me një fotografi joshëse. ... Read More

Trondit ylli i Liverpoolit: Pashë vdekjen me sy dhe nënshkrova testamentin

24/03/2019

Qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Virgil Van Dijk, ka zbuluar se një kujtim të keq nga e kaluara e tij, kur ishte i shtrirë në spital dhe ... Read More

Mësohet arsyeja e shtrirjes në spital të Luke Perryt, aktori ka pësuar goditje në tru

02/03/2019

Luke Perry ditë më parë është shtrirë në spital, ndërsa është mësuar se arsyeja e hospitalizimit ka qenë një goditje në tru që ka pësuar ... Read More

Gjendet pa shenja jete një person në Mitrovicë

25/02/2019

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person është gjetur i shtrirë në tokë në Mitrovicë, ndërsa ekipi mjekësor ka konstatuar se personi ... Read More

Gjendet e shtrirë në rrugë një 14 vjeçare në Prishtinë

18/01/2019

Një vajzë 14 vjeçare është gjetur e shtrirë në rrugë me disa lëndime. Rasti ka ndodhur dje rreth orës 13:50 në Prishtinë. Policia përmes raportit ... Read More

Pas 10 vitesh hasmëri, familja nga Vitia fal gjakun e djalit

02/01/2019

Pas 10 vitesh hasmëri, Familja Shkodra nga Sadovina e Çerkezëve të Komunës së Vitisë, i ka shtrirë dorën e pajtimit familjes Metallari nga Mjaki i ... Read More

Bundestagu gjerman: Hungaria të mos shndërrohet në dorë të shtrirë të Gruevskit

21/11/2018

21 Nëntor 2018 / 19:30 Hungaria të mos shndërrohet në dorë të shtrirë të autokratit Nikolla Gruevski, ndërsa Maqedonia të sqarojë nëse arratisja ka pasuar ... Read More