Tag: shtyrë

Pas anulimit të koncertit reagon për herë të parë Maluma: Ja vendimi që morëm, jam i trishuar

11/03/2020

Maluma mori vendimin për të shtyrë koncertet në Greqi dhe Shqipëri për shkak të frikës së përhapjes së koronavirusit.Nga Greqia, këngëtari spanjoll tha se ndihet ... Read More

Kontrolli i hershëm i kolesterinës në gjak eviton sëmundjet e zemrës në pleqëri

04/12/2019

Për të parandaluar problemet e zemrës në moshën e shtyrë, njerëzit duhet të kontrollojnë nivelin e kolesterinës së keqe në gjak që në moshën e ... Read More

PD shtyn protestën

27/05/2019

Edhe pse ishte vendosur të protestohet më 31 maj, PD-ja dhe opozita e bashkuar në Shqipëri e kanë shtyre protestën. Ky ndryshimi i datës së ... Read More

Ja se si Samsung ka planifikuar të riparojë problemin e Galaxy Fold

17/05/2019

Kur Samsung tha se ishte duke shtyrë datën e debutimit të Galaxy Fold për të adresuar një problem dizajni, nuk tha sesi do ta adresojë ... Read More

Shtyhet konferenca për media për rastin e Loredana Zefit

10/05/2019

11:15 | 10 Maj 2019 11:15 | 10 Maj 2019 Konferenca për media e planifikuar të mbahet në ora 12:00 është shtyrë për ora 14:00. ... Read More

Shkaku i shiut shtyhet vrapimi në mbështetje të fëmijëve me autizëm

05/05/2019

Për shkak të reshjeve të shiut është shtyrë për një ditë të pacaktuar mini-maratona “Vrapo edhe Ti” në mbështetje të fëmijëve me autizëm. Sot ishte ... Read More

Shtyhet gjyqi, nuk ka dokument zyrtarë që konfirmon vdekjen e Admir Muratajt në grabitjen e Rinasit

02/05/2019

Gjykata e Krimeve të Rënda në Shqipëri, ka shtyrë për 14 maj gjyqin për Admir Muratajn, i vrarë pas grabitjes në Aeroportin e Rinasit më ... Read More

Samsung nuk i ka punët mirë me celularin e ri

23/04/2019

Samsung ka shtyrë datën e lançimit të smartfonit të palosshëm që kushton plot 2,000 dollarë. Thuhet se gjiganti korean i teknologjisë po e shtyn lirimin ... Read More

Administrata e Presidentit Trump nuk ka qëndrim për ndryshimin e kufijve

04/03/2019

SHBA nuk janë duke e shtyrë përpara këmbimin e territoreve dhe as korrigjimin e kufijve mes Kosovës dhe Serbisë. Por, për dallim prej disa shteteve ... Read More

Shtyhet interpelanca kundër ministrit të brendshëm Spasovski

04/03/2019

4 Mars 2019 / 12:12 Kuvendi edhe sot e ka shtyrë interpelancën e ministrit të punëve të brendshme Oliver Spasovski. Në seancën e 68-të të ... Read More

Miller e shtyn Joshuan në konferencën për shtyp

19/02/2019

Anthony Joshua është shtyrë nga Jarrell ‘Big Baby’ Miller në konferencën për shtyp, ku dy boksierët janë shfaqur ballë për ballë. Dy boksierët janë paraqitur ... Read More

“Titanik” shtyhet për më 27 shkurt, Themelko në gjendje jo të mirë shëndetësore

13/02/2019

13 Shkurt 2019 / 12:03 Seanca për rastin “Titanik” është shtyrë për më datë 27 shkurt, shkak është bërë gjendja jo e mirë shëndetësore e ... Read More