Tag: shumë

Kjo shenjë në iPhone tregon se dikush po të shikon

20/09/2020

Sistemi i ri operativ për iPhone, IOS 14, ka shumë risi të dobishme për përdoruesit. Një ndër to është edhe një shenjë e verdhë apo ... Read More

Rrëfehet aktori i filmave aksion: Nuk ngjasoj me rolet e mia Jakup Muja: Karriera ime si aktor në Gjermani

19/09/2020

“Artistët shqiptarë kanë pak mbështetje” Me profesion aktor dhe po korr shumë suksese në shtetin gjerman. Jakup Muja, djaloshi kosovar vjen në një rrëfim ku ... Read More

Aurela Gaçe ndjen mall për skenën: Një vit më parë jepja veten me gjithçka

19/09/2020

Covid-19 ka prekur dhe industrinë muzikore, pasi shumë koncerte janë anuluar, për të evituar kështu përhapjen e virusit, ndërsa qeveria ka urdhëruar dhe mbylljen e ... Read More

Ndryshimi që pësojnë periodat në të 20-at, 30-at dhe 40-at e femrës

18/09/2020

Një femër mund të kuptojë shumë për shëndetin e saj riprodhues e hormonal përmes periodave e ndonëse nuk është periudha më e lumtur e muajit, ... Read More

“Bëj një foto me burrin se u këpute vetëm”, Orinda Huta i kthehet ndjekësit: Po të dogji malli…

17/09/2020

Moderatorja Orinda Huta është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan me ndjekësit më shumë rreth përditshmërisë së saj. Së fundmi, moderatorja  publikoi disa foto ... Read More

Pse VIP-at po bllokojnë Instagramin për 24 orë? Zbuloni arsyen

17/09/2020

Shumë të famshëm si Kim Kardashian, Leonardo DiCaprio, Katy Perry, Naomi Campbell, Jamie Foxx, Ashton Kutcher, Jennifer Lawrence, Michael B. Jordan, Sacha Baron Cohen, Naomi ... Read More

E mbajti të fshehtë për shumë kohë, zbulohet sportisti që i ka rrëmbyer zemrën Fjoralba Ponarit (Foto)

16/09/2020

Moderatorja e dashur për publikun Fjoralba Ponari  prej shumë kohësh e ka mbajtur të fshehtë jetën private, duke mos zbuluar shumë detaje për personin që ... Read More

“Perëndesha e zemrës sime”, Olta Boka i dedikon Gaias fjalët më të bukura në 2-mujorin e lindjes!

15/09/2020

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, Olta Boka, u bë nënë për herë të parë Nnë korrik të këtij viti. Ajo solli në jetë ... Read More

Vajza e Mark Frrokut nis shkollën, Rudina Dembacaj e uron publikisht

14/09/2020

Rudina Dembacaj me anë të postimeve në rrjetet sociale, tregon se është shumë e dashuruar me partnerin e saj Mark Frrokun dhe ka një marrëdhënie ... Read More

Aktorja e njohur infektohet me COVID-19: Fatkeqësisht sot…

11/09/2020

Aktorja shumë e dashur për publikun Sara Khan e njohur për të gjithë si ‘Sadna’ ka rezultuar pozitive me COVID-19. Lajmin e ka bërë me ... Read More

Vazhdon ende historia e dashurisë me juristin? Flet Nevina Shtylla: Kur abuzohet…

08/09/2020

Moderatorja e njohur Nevina Shtylla është përfolur shumë për një romancë me juristin Arbër Myftari, me të cilin ajo njihet prej vitesh. E ftuar në ... Read More

“Lumturia më e madhe”, Marina zbulon kush e bën të lumtur, dhe nuk është Getoari

31/08/2020

Moderatorja Marina Vjollca ka treguar gjithmonë se ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me motrat dhe nënën e saj. Së fundmi, Marina postuar një video ... Read More