Tag: Shyhrete

Engjëllusha Salihu publikon këngën e re

09/06/2019

17:42 | 9 Qershor 2019 17:42 | 9 Qershor 2019 Vajza e Shyhrete Behlulit sjell këngën e re ‘Inat’. Engjëllusha Salihu ka lansuar projektin që ... Read More

Shyrete Behluli me Leartën i këndojnë Nexhmije Pagarushës në këngën e re

30/04/2019

Shyhrete Behluli dhe reja e saj Learta po vijnë me një projekt të përbashkët muzikor. Gjatë ditës së sotme u bë e ditur se Shyhrete ... Read More

Ja çfarë thotë Xeni për mosmarrëveshjen mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit

28/04/2019

Ja çfarë thotë Xeni për mosmarrëveshjen mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit Xeni është pyetur lidhur me 'sherrin' mes Motrave Mustafa dhe Shyhrete Behlulit. Shkëlzen ... Read More

Shyhrete Behluli udhëton për në Itali, shikojeni si është veshur

27/04/2019

Shyhrete Behluli është shumë aktive me koncerte brenda dhe jashtë vendit. Shyhrete Behluli së fundi ka udhëtuar për në Brescia të Italisë, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ... Read More

Shyhrete Behluli kujton ditët e rinisë përmes këtij imazhi

26/04/2019

Shyhrete Behluli ka hapur arkivat e rinisë. LaShyhrete Behluli është kthyer prapa në kohë, duke sjellë fotografi të realizuar shumë vite më parë, shkruan lajmi.net. ... Read More

E pyesin për Engjin, Shkurte Fejza befason me përgjigjen

20/04/2019

Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli ka një kohë të gjatë që nuk flasin. Shkurta në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, ka zgjedhur në mes ... Read More

E pyesin për Engjin, Shkurte Fejza befason me përgjigjen

20/04/2019

Shkurte Fejza dhe Shyhrete Behluli ka një kohë të gjatë që nuk flasin. Shkurta në rubrikën “Kë zgjedh” të emisionit “Mirage”, ka zgjedhur në mes ... Read More

Shyhrete Behluli me portretin më të bukur familjar

18/04/2019

Shyhrete Behluli është njëra nga artistet më të dashura e më të pëlqyera nga publiku. Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli ka publikuar disa fotografi ... Read More

Shyhrete Behluli në pushime me bashkëshortin, ky është vendi që kanë zgjedhur

13/04/2019

Shyhrete Behluli në pushime me bashkëshortin, ky është vendi që kanë zgjedhur Shyhrete Behluli bashkë me burrin e saj kanë nisur pushimet. Këngëtarja e njohur ... Read More

Remzie Osmani vihet në siklet kur detyrohet të zgjedh mes Shkurtes e Shyhretes

13/04/2019

Remzie Osmani është vënë në siklet kur pyetet për dy artistet e mëdha, Shyhrete Behlulin dhe Shkurte Fejzën. Këngëtarja e mirënjohur, Remzie Osmani së fundmi ... Read More

Remzie Osmani vihet në siklet përball Shyhrete Behlulit e Shkurte Fejzës

12/04/2019

Remzie Osmani është vënë në siklet kur është pyetur të zgjedh mes Shyhrete Behlulit dhe Shkurte Fejzës. Remzie Osmani ishte protagonistja e kësaj jave në ... Read More

Shyhrete Behluli mirëpritet nga shqiptarët e Stambollit

12/04/2019

Shyhrete Behluli së fundi ka udhëtuar në Turqi. Shyhrete Behluli gjatë ditës ka sjellë imazhe nga vendet që vizitoi në Turqi, shkruan lajmi.net. Së fundi, ... Read More