Tag: simpatike

Përvjetori i parë i martesës, dedikimi i veçantë i Jonida Vokshit për partnerin  

14/09/2020

Moderatorja simpatike, Jonida Vokshi dhe regjisori Besnik Krapin, një vit më parë kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre, duke i dhënë fund beqarisë. Katër muaj ... Read More

Fjoralba Ponari prezanton më në fund të dashurin

13/09/2020

Moderatorja simpatike, Fjoralba Ponari, gjithmonë ka qenë tepër e rezervuar për jetën e saj private. Kohë më parë ajo ka pranuar që është në një ... Read More

Mediat turke: Tolgahan i dhuron aktores shqiptare makinën luksoze, ja çmimi

01/07/2020

Almeda dhe Tolgahan janë një ndër çifteet më simpatike jo vetëm në shoëbizzin tonë, por edhe atë turk. Çifti duket se shijojnë para syve të ... Read More

Ish-banori i ‘Big Brother’: Jetoj ende me lekët e babit

28/02/2020

Një nga çiftet më simpatikë të “Big Brother Love Edition”, Katerina dhe Lupçe, ishin të ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku ... Read More

Yjet që Palermo ia dhuroi futbollit

19/10/2019

08:13 | 10/19/2019 Pas 32 viteve ekzistencë, një nga skuadrat më simpatike viteve të fundit në futbollin italian, Palermo, është shuar. ‘Corriere dello Sport’ raporton ... Read More

Flet Erion Veliaj, tregon se kur vendosi të martohej me Ajolën

07/04/2019

Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj prej vitesh janë një nga çiftet më simpatikë shqiptarë që kanë tërhequr përherë vëmendjen me jetën e tyre private. Siç ... Read More