Tag: Sinan

Foto me barkun e rrumbullakosur, Andrra Destani tregon planet për fëmijën e dytë

17/02/2020

Këngëtari i dashur për publikun, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij Andrra Destani u bënë prindër për herë të parë në vitin 2016. Andrra solli ... Read More

Kështu titullohet kënga e re e Sinan Vllasaliut

09/05/2019

23:57 | 8 Maj 2019 23:57 | 8 Maj 2019 Sinan Vllasaliu po vjen me këngë të re. Këngëtari i mirënjohur, Sinan Vllasaliu, e ka ... Read More

Sinan Vllasaliu për Vasfijen: I përkulem forcës dhe dashurisë tënde për atdheun 

01/05/2019

Sinan Vllasaliu për Vasfijen: I përkulem forcës dhe dashurisë tënde për atdheun  Sinan Vllasaliu ka thënë se i përkulet forcës dhe dashurisë së Vasfije Krasniqit ... Read More

Sinan Vllasaliu po vjen me këngë të re

23/04/2019

Sinan Vllasaliu së shpejti publikon projektin e tij të ri. Sinan Vllasaliu përmes rrjeteve sociale ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net. Për këtë ... Read More

Befasia që Sinan Hoxha ia bëri bashkëshortes me rastin e ditëlindjes

21/04/2019

Bashkëshortja e Sinan Hoxhës ka pranuar dhuratën më të mirë për ditëlindje. Andrra Destani feston ditëlindjen, ajo në orët e vona u befasua nga burri ... Read More

Sinan Hoxha rrëfen të kaluarën, si përfundoi në burg

02/04/2019

Si rrallëherë, Sinan Hoxha është kthyer prapa në kohë, duke rrëfyer të kaluarën e tij. Sinan Hoxha ishte i ftuar së fundi në një intervistë ... Read More

Zyrtarët e FIBA-s përfunduan vizitën në Prishtinë, kërkojnë të bëhen investime në palestrën “1 Tetori”

19/03/2019

Më 18 dhe 19 mars 2019, në Prishtinë kanë qëndruar Radmila Turner dhe Sinan Taze, që të dy zyrtarë të lartë në FIBA Evropë. Arsyeja ... Read More

Sinan Hoxha mohon se Andrra është sërish shtatzënë

03/03/2019

Këngëtari i muzikës pop folk, Sinan Hoxha, është spekuluar se do të bëhet baba për herë të dytë. Ai dhe bashkëshortja Andrra kurorëzuan dashurinë e ... Read More

Rrëfimi ekskluziv i Bytyqit si skaut i Cityt: Sëmundja në zemër, zbehja e ëndrrës, angazhimi i ri dhe mosinteresimi nga FFK-ja

24/02/2019

Sinan Bytyqi llogaritej si njëri nga lojtarët më të talentuar nga Kosova por edhe në akademinë e Manchester Cityt. Sulmuesi anësor u huazua fillimisht në ... Read More

Sinani publikon këngën për zeshkanen, por Andrra nuk duket askund

14/02/2019

Sinan Hoxha ka sjell këngë më të re në tregun muzikor shqiptar në ditën e të dashuruarve apo siç njihet Shën Valentini. “Luje luje”, titullohet ... Read More

Sinan Hoxha me bashkëshorten e tij, Andrrën në klipin e ri

12/02/2019

Këngëtari i njohur, Sinan Hoxha, do të publikojë së shpejti projektin e tij më të ri muzikor. “Luje luje” mban titullin kënga e tij e ... Read More