Tag: sjellur

Dj Khaled, Post Malone dhe Travis Scott bëhen bashkë për këngën e re

20/05/2019

16:38 | 20 Maj 2019 16:38 | 20 Maj 2019 ‘Celebrate’ titullohet projekti i sjellur nga reperët amerikan. Dj Khaled ka publikuar projektin e tij ... Read More

‘Dimër’ titullohet kënga më e re e nga Gena

11/05/2019

20:03 | 11 Maj 2019 20:03 | 11 Maj 2019 Gena ka sjellur këngën e re me videoklip. Para pak çastesh Gena lansoi projektin e ... Read More

Ja sa do të mund të kushtoj telefoni i palosshëm i Samsung

12/11/2018

Samsung nuk ka sjellur shumë detaje lidhur me pajisjet e tyre të ardhshme. Telefoni inteligjent i palosshëm i Samsung u shfaq së fundmi, në njëfarë ... Read More

Galaxy S10 do të vijë me ‘një ndryshim shumë të rëndësishëm’

17/09/2018

Samsung ka sjellur një formulë fituese të dizajnit për hyrjet e fundit në serinë Galaxy S të telefonave, por sipas CEO të divizionit mobil të ... Read More

Pacolli në Samitin e Londrës: Është koha për Marrëveshje përfundimtare mes Kosovës dhe Serbisë

09/07/2018

Dialogu në mes Republikës së Kosovës dhe Republikës së Serbisë ka sjellur progres dhe rezultate pozitive, por është koha që të flasim për Marrëveshje përfundimtare, ... Read More