Tag: skandalit

Tërmkolli: Mos e akuzoni vetëm Florën

18/05/2019

Ish-deputetja e LDK-së, Melihate Tërmkolli, ka reaguar pas skandalit të fundit rreth fotografisë së publikuar nga deputetja e PDK-së Flora Brovina. Një fotografi të cilën ... Read More

Jordyn Woods i kthehet jetës së natës

23/03/2019

Pas skandalit të tradhtisë me Tristan Thompson, Jordyn Woods qëndroi disa kohë larg syrit të publikut. Mbrëmjen e së premtes, ajo vendosi ti kthehet sërish jetës ... Read More

Jordyn Woods i kthehet jetës publike pas skandalit të tradhtisë

23/03/2019

Pas skandalit të tradhtisë me Tristan Thompson, Jordyn Woods qëndroi disa kohë larg syrit të publikut. Mbrëmjen e të premtes, ajo vendosi ti kthehet sërish ... Read More

Prokuroria heton autorët dhe mënyrën e përgjimit

03/12/2018

3 Dhjetor 2018 / 15:29 Prokuroria Publike nuk jep detaje të reja rreth skandalit me përgjimin e centralit telefonik. Sqaruan shkurtimisht se është duke vepruar ... Read More

Akoma asnjë hetim për shpërdorimin e 50 milion eurove në MPJ

13/05/2018

13 May 2018 / 16:22 Disa ditë pas publikimit të skandalit nga Ministria e Jashtme për shpërdorimin e rreth 50 milion eurove në këtë dikaster ... Read More