Tag: Skenderaj

Alban Skënderaj tregon portretin e vogëlushit Duam: Pasuria ime!

27/06/2020

Çifti shumë i dashur për publikun, Miriam dhe Alban Skënderaj u bënë prindër për herë të dytë në janar të këtij viti, me ardhjen në ... Read More

“Kur ishte moda e barku jashtë”, këngëtari hap arkivat, poston foto me Miriam Canin

17/04/2020

Alban Skënderaj është kthyer prapa në kohë dhe ka ndarë në llogarinë e tij në ‘Instagram’ disa foto të vjetra, ku shfaqet me partneren e ... Read More

“Koronavirusi mund të jetë vetëm kujtim i keq”, Alban Skënderaj i bën thirrje qytetarëve: Qëndroni në shtëpi

11/03/2020

Edhe këngëtari i njohur Alban Skënderaj u ka bërë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi në mëyrë që të evitojnë koronavirusin. Ka qenë kreu ... Read More

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj bëhen prindër për herë të dytë/ Vjen në jetë Duam

14/01/2020

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë bërë prindër për herë të dytë. Ëifti ka zgjedhur një emër të veëantë për djalin e tyre. Duam do ... Read More

Albani sjell prapaskenat e klipit me Miriamin, do qeshni me lot

02/07/2019

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani ka pak kohë që kurorëzuan dashurinë 12-vjeçare me martesë, shkruan lajmi.net. Ata udhëtuan në Maldive, ku edhe realizuan një këngë ... Read More

Tre persona e rrahin drejtorin e një shkolle në Skenderaj

25/05/2019

Drejtori i shkollës së mesme Teknike “Anton Çeta” në Skenderaj, Agron Istogu, është sulmuar fizikisht nga tre persona, dje në vendin e tij të punës. ... Read More

Skenderaj, arrestohet një person pasi sulmoi me thikë një person

11/05/2019

Policia raporton se në Skenderaj dje ka arrestuar një të dyshuar pasi ka sulmuar me thikë një person. “Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi ... Read More

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani shijojnë pushimet përrallore

05/05/2019

9:53 | 5 Maj 2019 09:53 | 5 Maj 2019 Alban Skënderaj ka nisur pushimet së bashku me familjen e tij. Këngëtari Alban Skërnderaj së ... Read More

Miriami dhe Albani nisin pushimet në destinacion përrallor

04/05/2019

14:56 | 4 Maj 2019 14:56 | 4 Maj 2019 Miriam Cani dhe Alban Skënderaj kanë nisur pushimet në një vend tropikal. Miriam Cani dhe ... Read More

Me këtë artist po sjell duet Alban Skënderaj

27/04/2019

Alban Skënderaj ka nisur punën për këngën e re, të cilën kësaj radhe e sjell në duet me një këngëtar. 2Ton ka publikuar një fotografi ... Read More

Komuna e Skenderajt mbulon shpenzimet e varrimeve të qytetarëve

24/04/2019

Kryetari i Skenderajt, Bekim Jashari dhe kryetari i Këshillit të Bashkësisë Islame në Skenderaj, Nexhmi ef. Maksuti, nënshkruan sot memorandumin e mirëkuptimit përmes të cilit ... Read More

Vjen reagimi i Sami Lushtakut, pas përleshjes në PDK-në e Skenderajt

14/04/2019

Kandidati për kryetar të degës së PDK-së në Skenderaj, Sami Lushtaku, ka folur pas raportimeve për tensione e përleshje në nëndegën e PDK-së, në fshatin ... Read More