Tag: skenës

Enca Haxhia e fiksuar pas veshjeve me këtë detaj

22/11/2019

Enca Haxhia është ndër këngëtaret më aktive të skenës muzikore, e cila njihet edhe për paraqitjet provokuese në publik, shkruan lajmi.net. Po të shikojmë fotografitë ... Read More

Ja kush janë këngëtarët më seksi të estradës sonë, sipas qytetarëve

21/04/2019

Qytetarët kanë treguar se kush mendojnë se janë këngëtarët më seksi të skenës muzikore shqiptare. Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët janë pyetur se ... Read More

Angelina Jolie heq zyrtarisht mbiemrin Pitt

16/04/2019

Emri ligjor i Angelina Jolie dhe ai i skenës tani e tutje janë një. 43-vjeçarja ka larguar mbiemrin “Pitt” teksa po divorcohet nga bashkëshorti Brad ... Read More

Adelina paralajmëron rikthimin në muzikë, zbulon disa detaje

13/04/2019

Adelina Tahiri së shpejti do t'i rikthehet skenës muzikore. Adelina Tahiri ishte e ftuar dje (e premte) në një intervistë për “Mirage”, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ... Read More

Edona Llalloshi së shpejti sjell këngën e re, këto janë detajet

05/04/2019

Edhe një këngë e re po i shtohet skenës muzikore shqiptare. Këngëtarja, Edona Llalloshi ka paralajmëruar projektin e ri që pritet të publikohet së shpejti, ... Read More

Edhe Dhurata Dora me këngë të re, ja me kë po bashkëpunon

04/04/2019

Edhe një këngë e re nga Dhurata Dora pritet t'i shtohet skenës muzikore shqiptare. Këngëtarja shqiptare, Dhurata Dora ka bashkëpunuar me artistin, Soolking për projektin ... Read More

Shkurta nuk mund ti ndal lotët kur flet për Gresën

30/03/2019

Të mërkurën, në një mbrëmje beqarie të mbajtur në Prizren, këngëtarja e njohur e skenës sonë, Shkurte Fejza, nuk mund ti ndalte lotët kur fliste ... Read More

Shkurta nuk mund ti dal lotët kur flet për Gresën

29/03/2019

Të mërkurën, në një mbrëmje beqarie të mbajtur në Prizren, këngëtarja e njohur e skenës sonë, Shkurte Fejza, nuk mund ti ndalte lotët kur fliste ... Read More

A do t’i rikthehet muzikës Aida Baraku? – tregon Armendi

26/03/2019

Pas një kohe shumë të gjatë larg skenës muzikore, Armend Rexhepagiqi është rikthyer.Këngëtari i shumë hiteve të pavdekshme, qëndron prapa albumit të Tunës me titull ... Read More

Xhensila duket mahnitëse për klipin e ri, kënga titullohet “Sekreti Im”

01/03/2019

Xhensila Myrtezaj mund të jetë duke e shijuar jetën private, por jetën e skenës nuk e ka harruar. Ajo po kënaqet me pushime me bashkëshortin, ... Read More

Greta Koçi thumbon keq prezantueset dhe modelet që u bënë këngëtare

27/02/2019

Greta Koçi është një prej emrave më të përfolur të skenës muzikore shqiptare. Ajo vazhdimisht sjell projekte të reja muzikore, por është aktive edhe në ... Read More

Dhjetë yjet që krahas ekranit dhe skenës, kanë diploma në profesione të ndryshme

19/02/2019

Shumë yje të ekranit dhe të skenës muzikore, krahas profesionit artistik, janë ekonomistë, shkrimtarë, por edhe shkencëtarë. Telegrafi jua sjell më poshtë disa profesione të ... Read More