Tag: skuadrës

Hysaj vendos për të ardhmen, flet agjenti i tij: Nuk do rinovojë kontratën

07/05/2020

Elseid Hysaj, Mbrojtësi i Napolit, i ka bërë të ditur drejtuesve të skuadrës së tij se nuk do të rinovojë kontratën. Kjo pasi dëshiron të ... Read More

Fenerbahce 5:1 Konyaspor – mësohen notat e lojtarëve, Muriqi në mesin e më të mirëve

26/10/2019

21:01 | 10/26/2019 Fenerbahce ka shënuar fitore të thellë 5:1 kundër skuadrës së Konyaspor. Në këtë ndeshje për 90 minuta luajti edhe ylli i kombëtares ... Read More

Real Madrid sjell dy super yje në janar

03/10/2019

20:25 | 10/03/2019 Drejtuesit e Real Madrid nuk janë të kënaqur me paraqitjet e skuadrës këtë fillim sezon, duke regjistruar rezultate dëshpëruese. Pikërisht këto paraqitje ... Read More

Cavani, ëndrra e madhe e skuadrës italiane

02/10/2019

20:23 | 2 Tetor 2019 20:23 | 2 Tetor 2019 Edinson Cavani mbetet ëndrra e madhe e skuadrës së Napolit. Sulmuesi nga Uruguai ka kaluar ... Read More

Armend Dallku prezantohet si kryetrajner i Prishtinës

21/09/2019

Tre vitet e fundit kapiten i skuadrës dhe pjesëmarrës tre herë rresht në UEFA Ligë, fitues i Kupës së Kosovës, fitues i Superkupës së Kosovës ... Read More

Publikohet lista e Brazilit për Kupën e Amerikës, ka disa befasi

17/05/2019

16:51 | 17 Maj 2019 16:51 | 17 Maj 2019 Selektori i kombëtares së Brazilit, Tite, ka publikuar listën e skuadrës që do të jetë ... Read More

Man City përgatit shitjen e yllit të skuadrës

07/05/2019

15:48 | 7 Maj 2019 15:48 | 7 Maj 2019 Manchester City po përgatiet të shes një nga yjet e skuadrës, sipas raportimeve të fundit. ... Read More

Tifozët e Portos me koreografi speciale për Casillas

05/05/2019

12:59 | 5 Maj 2019 12:59 | 5 Maj 2019 Tifozët e skuadrës së Portos janë përkujdesur që të organizojnë një koreografi speciale për portierin ... Read More

Chiellini e quan veten me fat që jeton në epokën e CR7 dhe Messit

04/05/2019

8:11 | 4 Maj 2019 08:11 | 4 Maj 2019 Giorgio Chiellini ka thënë se është me fat që jeton në të njëjtën kohë me ... Read More

I ndodh edhe kjo Milanit: Ylli i skuadrës vonohet në stërvitje, arsyeja do ju bëjë të qeshni me lot

02/05/2019

I ndodh edhe kjo Milanit: Ylli i skuadrës vonohet në stërvitje, arsyeja do ju bëjë të qeshni me lot Milani nuk po kalon aspak çaste ... Read More

Mendes i ofron Juventusit  James Rodriguezin

29/04/2019

Skuadrës së Juventus i është ofruar një prej top mesfushorëve të Evropës, James Rodriguez. Ylli kolumbian i cili aktualisht luan me Bayern Munich, ku është ... Read More

Totteham merr lajm të mirë para përballjes me Ajax, ylli i skuadrës kthehet në stërvitje

29/04/2019

Totteham merr lajm të mirë para përballjes me Ajax, ylli i skuadrës kthehet në stërvitje Skuadra e Tottenham Hotspur ka marrë një lajm të madh ... Read More