Tag: Smith

Kujdes me operacionet kirurgjike, 29 vjeçarja i bie pishman që zmadhoi gjoksin!

10/07/2019

Mollie Smith, 29 vjeçare nga Wyoming i Shteteve të Bashkuara kishte vendosur ti nënshtrohej ndërhyrjes estetike për zmadhimin e gjinjëve të saj. Por duket se ... Read More

Njeriu që shijon 200 gota verë në ditë

03/05/2019

Hill Smith është një prodhues dhe konsulent i verës, i cili u bë Master i parë i verës në Australi në vitin 1988.Ai është pjesë ... Read More

Will Smith sjell pamje të reja nga prapaskenat e xhirimeve të “Bad Boys”

19/04/2019

Muaj më parë, Will Smith ka konfirmuar që së shpejti publikohet pjesa e tretë e "Bad Boys". Will Smith së fundi përmes rrjeteve sociale ka ... Read More

Sam Smith rrëfen për problemet e vazhdueshme me peshën

18/03/2019

Muzikanti i popullarizuar, Sam Smith, ka folu haptas për dukjen e tij në një intervistë për I Weigh Interviews, me ç’rast ka pranuar se në ... Read More

Publikohet ‘traileri’ i versionit real të filmit “Aladdini”: Rikthehet historia e tri dëshirave të llambës magjike!

12/03/2019

Ju kurrë nuk keni pasur kurrë në jetën tuaj një mik xhind si Will Smith, që do të plotësonte dëshirat tua. Filmi “Aladdin” nga “Disney”, ... Read More

Will Smith dhe Martin Lawrence nisin xhirimet e “Bad Boys 3”

13/01/2019

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Will Smith i ka njoftuar fansat e shumtë lidhur me xhirimet e vazhdimit të tretë të filmit “Bad Boys”. ... Read More

Gati gjen vdekjen pasi iu hap parashuta me vonesë (Video)

12/01/2019

Chad Smith ka shpëtuar nga vdekja, pasi kërceu nga një shkëmb në Dover të Anglisë dhe parashuta iu hapë shumë vonë, duke bërë që të ... Read More