Tag: sociale

“Rezultati kur bie”, ish-partnerja e Stresit bie nga motori i ujit, publikon pasojat e rënies

03/07/2020

Ish-partneraj e reperit Stresi, Kejsi është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit më shumë rreth përditshmërisë saj. Me anë të disa postimeve ... Read More

“Me këmbë përpjetë”/ Rezarta Shkurta tregon sesi e sjellë burrin për 2 sekonda në shtëpi

24/06/2020

Rezarta Shkurta shpesh ndan në rrjetet sociale copëza nga e përditshmja e saj. Shpesh në postime është edhe bashkëshorti, Ermal Hoxha. Këtë herë këngëtarja ka ... Read More

“Zgjedhja e tyre apo e shefave…”? Flutura Açka e revoltuar me moderatoret e zhveshura

22/06/2020

Flutura Açka, shkrimtarja e njohur, përmes një postimi në rrjetet sociale “Facebook”, ka kritikuar sot zhveshjet e vajzave në ekran, teksa ka marrë si shembull ... Read More

Rudina Dembacaj poston foton sensuale me ish-deputetin: Mark Frroku djalë me fat!

11/06/2020

Rudina Dembacaj është mjaft aktive dhe shumë e komentuar në rrjetet sociale. Së fundmi, aktorja e humorit ka postuar një foto me partnerin e saj ... Read More

Nëna i ndërroi jetë kur i kishte 3 muaj dhe nuk kishte asnjë foto bashkë me të, piktori ia plotëson dëshirën

09/06/2020

Një ngjarje jashtëzakonisht prekëse ka filluar të bëhet virale nëpër rrjetet sociale. Bazuar në një postim në Reddit, fotografia tregon pikturën e realizuar nga një ... Read More

Për çfarë është penduar Morena Taraku? Këngëtarja: Iu kam dhënë copa nga zemra njerëzve të gabuar

05/06/2020

Këngëtarja Morena Taraku është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku ndan foto apo video nga përditshmëria e saj. Ndërsa së fundmi, ajo ka zhvilluar një ... Read More

Selfie është çrregullim mendor

30/05/2020

Libra të rinj nxjerrin zbuluar mekanizmin që na bën skllevër të rrjeteve socialë dhe celularëve: quhet Fomo “fear of missing out” (frika mos mbetemi mënjanë. ... Read More

“Ti kot rri në Shqipëri”, Armina Mevlani zbulon planet me aktoren e njohur: Do iki në Hollywood

29/05/2020

Blogerja Armina Melvani është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë më shumë rreth përditshmërisë së saj.  Së fundmi, ajo publikoi një video ku ka ... Read More

Ilda Bejleri lë Top Channel për Ardit Gjebrean? Çfarë ka ndodhur me moderatoren

21/05/2020

Në rrjetet sociale ka nisur të qarkullojë një video, ku moderatorja Ilda Bejleri shfaqet në krah të Ardit Gjebreas. Menjëherë kanë nisur aludimet se ajo ... Read More

Ronela Hajati konfirmon ndarjen nga Young Zerka/ Këngëtarja thumbon ish-partnerin: Bëj shumë për njerëzit që dua dhe s’para më kthehet

15/05/2020

Këngëtarja Ronela Hajati ka qënë gjithëmone aktive në rrjetet sociale, por më së shumti gjatë këtyre ditëve në karantinë. Këngëtarja ka zhvilluar së fundmi një ... Read More

Fjolla Morina publikon foton pa mbathje, ndjekësit e “masakrojnë”: Është Ramazan…

07/05/2020

Fjolla Morina ka publikuar në rrjetet sociale një foto që ka ncitur kritika të shumta nga ndjekësit.  ‘Ç’ka mboni karantina, vesh fustan e rri në ... Read More

Vjehrra feston ditëlindjen, Jona Spahiu i bën urimin e veçantë: Fati më ka përkëdhelur, faleminderit që je në jetën time

06/05/2020

Moderatorja Jona Spahiu është gjithmonë aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit foto apo video nga përditshmëria e saj. Sot është një ditë e ... Read More