Tag: solli

“Ou, paske tre fëmijë” Silvana Bushati tregon si e talli polici: Fodulli

14/01/2020

Modelja Silvana Bushati në emisionin “360 gradë” solli një rast personal, me djalin e saj të sëmurë dhe përballjen e një polici, që sipas saj ... Read More

Këngëtarët që nuk ishin aktiv gjatë vitit 2019

01/01/2020

8:49 | 1 Janar 2020 08:49 | 1 Janar 2020 Viti 2019 solli shumë këngë të suksesshme nga artistë të ndryshëm, por një numër tjetër ... Read More

Vdes foshnja 4 ditëshe, derisa ishte duke fjetur në një shtrat me nënën

14/10/2019

Louise Barrett solli në jetë djalin e saj Ellisin në spitalin e Jorkshire. Ndërkohë që një natë u zgjua nga gjumi për ta ushqyer atë, ... Read More

Burri lind fëmijë, pranon që meshkujt nuk e kanë idenë e lindjes

12/09/2019

Freddy McConnell, e solli djalin e tij në jetë duke qenë ligjërisht mashkull, pra, babai i fëmijës. Freddy McConnell, është një burrë transgjinor. Ai lindi ... Read More

OnePlus 7T do të lansohet një javë më vonë se iPhone 11

21/08/2019

Kompania pesë-vjeçare kineze solli telefonin e parë 5G ndonjëherë në Mbretërinë e Bashkuar në fillim të këtij viti, me OnePlus 7 Pro 5G të saj, ... Read More

Nëna që mbyti foshnjën e saj në Prizren, dyshohet se kishte mbytur edhe një tjetër

28/04/2019

Para gjashtë ditësh në një shtëpi në qendër të Prizrenit, një grua solli në jetë një foshnje të gjinisë mashkullore, të cilën dyshohet se vetë ... Read More

Gruaja që mbyti foshnjën në Prizren, dyshohet se një vit më parë e kishte vrarë edhe një tjetër fëmijë të saj! (Video)

27/04/2019

Para gjashtë ditësh në një shtëpi në qendër të Prizrenit, një grua solli në jetë një foshnje të gjinisë mashkullore. Procesin e lindjes gruaja me ... Read More

Trim Jetullahu publikon me videoklip këngën “Baby”

26/04/2019

Trim Jetullahu sapo solli projektin e ri muzikor. Trim Jetullahu sapo ka publikuar projektin e ri me titull “Baby”, të cilin e solli të shoqëruar ... Read More

Fjolla Morina dhe Valon Bytyqi publikojnë baladën “Si ta pranoj”

26/04/2019

Fjolla Morina solli projektin e shumëpritur me titull "Si ta pranoj". Fjolla Morina sapo ka publikuar baladën me titull “Si ta pranoj”, të cilën e ... Read More

Kim kthehet në kohë, poston këtë foto me partnerin

21/04/2019

Kim Kardashian është bërë nostalgjike, ajo hapi arkivat dhe solli një foto të vjetër. Kim Kardashian ka ndarë me 135 milionë ndjekësit e saj një ... Read More

Tottenhami del triumfues në dramën e paparashikueshme të ‘Etihad Stadium’

17/04/2019

Tottenham Hotspur ka dalë triumfues në dramën që solli shtatë gola në ‘Etihad Stadium’, për të kaluar në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve për sezonin ... Read More

Kaq klikime ka marrë kënga e Rita Orës me Sofia Reyes dhe Anittan

14/04/2019

Një muaj më parë, Rita Ora solli bashkëpunimin me Sofia Reyes dhe Anittan. Rita Ora bashkë me Sofia Reyes dhe Anittan më 14 maj publikuan ... Read More