Tag: sotme

“Për mua ti je gjithçka”/ Armina fjalë zemre për ditëlindjen e Shkëlzenit

27/02/2020

Shkëlzen Berisha feston ditën e sotme ditëlindjen. Natyrisht që nuk kanë munguar urimet për të, ku ka spikatur ai i partneres së tij, Arminës. Me ... Read More

Rezarta Shkurta rrëfen kujtimet nga Nexhmije Hoxha: Ja si e njoha zonjën “histori”

26/02/2020

Nexhmije Hoxha, gruaja e ish-diktatorit Enver Hoxha ka ndërruar jetë ditën e sotme në moshën 99 vjeçare. Pak minuta më parë, Rezarta Shkurta nusja e ... Read More

“Shoqja doli me Koronavirus”, modelja shqiptare rrëfen si i shpëtoi virusit

25/02/2020

Pasditen e sotme, e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”, ishte modelja shqiptare Keisi Muça e cila jeton prej kohësh në Seul. Modelja rrëfeu në ... Read More

“Femrat dembele, më ngren nervin në stratosferë”, Bieta i kthehet Roza Latit: Ça ke ti je xheloze?

18/02/2020

Moderatorja Roza Lati e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Ftesë në 5”, zbuloi më tepër nga jeta e saj private dhe ndau dhe opinion ... Read More

“Vajza që më shtypi është Ilda Bejleri”, flet gruaja e aksidentuar: Më hodhi dy metra më tutje, më pa dhe vazhdoi

12/02/2020

Ditën e sotme në media qarkulloi një lajm, se moderatorja Ilda Bejleri ka shtypur një zonjë në vijat e bardha me një makinë të zezë “X5”, ... Read More

“Besoja që do të më sillte fat”, Alketa Vejsiu nënshkruan kontratë me televizionin italian

06/02/2020

Moderatorja e njohur, Alketa Vejsiu do të prezantojë mbrëmjen e sotme festivalin prestigjoz të Sanremos, krah Amadeusit dhe Georgina Rodriguezit. Përmes një postimi në “Instastory”, ... Read More

Nisi nga një ‘follow’ / 6 çiftet e famshëm shqiptarë që u njohën në ‘Instagram’

06/02/2020

Rrjetet sociale janë kthyer ditët e sotme në kanalet më të rëndësishme të komunikimit. Madje nga rrjetet sociale shumë njerëz kanë arritur të gjejnë dashurinë ... Read More

Alketa mbrëmjen e sotme ngjitet në skenën e Sanremos/ Dalin fotot nga provat e fundit

06/02/2020

Prezantuesja bukuroshe shqiptare, Alketa Vejsiu, do të ngjitet mbrëmjen e sotme në skenën e madhe të Sanremo-s, duke shënuar kështu një moment historik, pasi është ... Read More

Ervisa Lula: Pse duhet të flasim me fëmijët mbi seksin

27/01/2020

Voltiza Duro – Në ditët e sotme, me zhvillimin e vrullshëm teknologjik, informacionet për seksin mund të gjenden kudo, por në vendin tonë bisedat prind-fëmijë ... Read More

“Jemi goxha miq”, I dhanë fund martesës, Rudina Dembacaj zbulon arsyen e ndarjes nga Aleksi

24/01/2020

Aktorja e humorit dhe moderatorja, Rudina Dembacaj ishte e ftuar pasditen e sotme në emisionin “Rudina”, ku zbuloi detaje nga jeta personale. Ndër të tjera, ... Read More

Rudina Dembacaj flet për takimin me fëmijët e ish-deputetit Frroku: Tashmë jemi një familje

24/01/2020

E ftuar tek “Rudina” pasditen e sotme, moderatorja Rudina Dembacaj ka folur më shumë rreth lidhjes së saj me ish-deputetin Mark Frroku. Moderatorja Dembacaj rrëfeu ... Read More

Mozzik ia dedikon këngën e re Loredanës, reperi e thotë troç

22/01/2020

Ditën e sotme është publikuar bashkëpunimi i shumëpritur i reperit Mozzik me këngëtaren e njohur Tayna. Kënga mban titulln “Edhe ti”, këngë kjo e cila ... Read More