Tag: spekulimet

PSG i rrëmben yllin kryesor Man Utd

01/05/2019

Manchester United vazhdon të goditet nga spekulimet e shumta, ku përmendën largimet e lojtarëve kryesor. Kësaj rradhe Paris Saint-Germain dëshiron transferimin e portierit David De ... Read More

Garcia iu përgjigjet spekulimeve që e lidhnin me Milanin

26/04/2019

Trajneri i Marseille, Rudi Garcia, ka distancuar veten nga spekulimet që e lidhnin me Milanin. Francezi që në të kaluarën ka drejtuar Romën, është përmendur ... Read More

Samsung pritet të lansoj katër modele Galaxy Note 10

13/04/2019

Spekulimet e shumta të Galaxy Note 10 kanë vënë në dukje se Samsung ofron më shumë se një fablet të ri të madh këtë vit ... Read More

Zidane komenton Hazardin, nxit edhe më shumë spekulimet për transferimin e mundshëm

05/04/2019

Zidane komenton Hazardin, nxit edhe më shumë spekulimet për transferimin e mundshëm Ylli i Chelsea, Eden Hazard, edhe këtë verë duket se do të jetë ... Read More

Reagon Bale pas lajmeve se është zënë me Ronaldon

22/03/2019

Uellsiani i Real Madridit, Gareth Bale, i ka mohuar spekulimet se mes tij dhe Cristiano Ronaldo nuk kishte pasur marrëdhënie të mira, gjatë kohës sa ... Read More

Sllovenia nuk do ta tërheq njohjen e Kosovës

20/03/2019

Ministri slloven i Punëve të Jashtme, Miro Cerar, ka demantuar të mërkurën spekulimet e mediave të Beogradit se Lubjana do të tërheq pavarësinë e Kosovës. ... Read More

Aktorja Rosario Dawson mund të bëhet Zonja e Parë e SHBA-ve

18/03/2019

Aktorja amerikane Rosario Dawson (39) konfirmoi spekulimet që ka të bëjë me senatorin amerikan dhe kandidat demokrat për president, Cory Booker. Ky i fundit u ... Read More

Ronaldo nuk i ka propozuar akoma Georginas për shkak të angazhimeve të çiftit

06/02/2019

Georgina Rodriguez i ka mohuar spekulimet se është fejuar me Cristiano Ronaldon, por ka pranuar se do të ishte shumë e lumtur nëse futbollisti do ... Read More

Spalletti: Spekulimet nuk na shpërqëndrojnë

18/01/2019

Luciano Spalletti thotë se spekulimet për lojtarët e ndryshëm gjatë afatit kalimtar të janarit nuk e shqetësojnë aspak. Interi do të zhvillojë ndeshjen e parë ... Read More

Keisi Meidini mohon lidhjen me Seldin

18/01/2019

Këngëtarja Keisi Meidini, ka hedhur poshtë spekulimet se ajo është në lidhje me Seldin. Bukuroshja ka folur për raportin me këngëtarin me të cilin realizoi ... Read More

Stuani refuzon t’i komentojë lajmet që e lidhin me Barcelonën

16/01/2019

Sulmuesi i Gironas, Cristhian Stuani, nuk ka dashur t’i komentojë spekulimet që e lidhin atë me kampionët e La Ligas, Barcelonën. Sulmuesi, Stuani, tani 32 ... Read More