Tag: spitalit Në

Sekuestrohen 50 kilogramë hashash në Vlorë

14/09/2018

Policia e Vlorës ka sekuestruar 50 kg hashash në lagjen “Partizani” të këtij qyteti, pranë spitalit. Në një banesë 3-katëshe janë gjetur armë dhe drogë, ... Read More