Tag: Sportingun

Arsenal – Sporting, formacionet zyrtare

08/11/2018

Arsenali do të përballet me Sportingun e Lisbonës në xhiron e katërt në Ligën e Evropës. Topçinjtë së bashku me klubin portugez ndodhen në Grupin ... Read More

Marchisio mes Sportingut dhe Zenitit

23/08/2018

Claudio Marchisio mund të bashkohet me Sportingun ose Zenitin, pasi tashmë është larguar nga Juventusi.  Mesfushori e ka kaluar të gjithë karrierën e tij te ... Read More