Tag: standard

Milani kërkon shërbimet e Moussa Djenepos

31/01/2019

Milani thuhet se është në bisedime për të shitur Alen Halilovicib te Standard Liege dhe mund të nënshkruajë me Moussa Djenepon. Sipas Sport Mediaset, kalimi ... Read More

Der Standard: Kryeministri shqiptar jep sinjale për “Shqipërinë e Madhe”

31/01/2019

Gazeta austriake Der Standard në një shkrim të radhës kushtuar Kosovës dhe vendeve të Ballkanit perëndimor shkruan se kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, presidenti i ... Read More