Tag: State

Thompson me mesazh emocionues për GSW, para ndeshjes së 6 finale kundër Torontos

13/06/2019

22:30 | 06/13/2019 Ylli i Golden State Warriors, Klay Thompson, ka dërguar një mesazh emocionues për shokët dhe tifozët e skuadrës, para ndeshjes së gjashtë ... Read More

Frymëmarrja e ngadalshme, bën që të shijoni më shumë ushqimin

09/05/2019

Ushqimi juaj do të shijoj më shumë, po që se merrni frymë qetë dhe ngadalë. Hulumtues nga Pen State dhe Universiteti i Jalës, ka zbuluar ... Read More

Harden i jashtëzakonshëm, Rockets barazojnë serinë me Warriors

07/05/2019

8:09 | 7 Maj 2019 08:09 | 7 Maj 2019 Houston Rockets e ka barazuar serinë 2-2 ndaj Golden State Warriors, pas fitores së dytë ... Read More

‘Magjiku’ Durant e dërgon Warriorsin në çerekfinale

27/04/2019

Kampionët në fuqi të NBA, Golden State Warriors kaluan në fazën çerekfinale të Play Off-it, pasi eliminuan Los Angeles Clippers me rezultatin e përgjithshëm 4-2. ... Read More

NBA: Golden State e ruan vendin e parë, Booker thyen rekord por pëson disfatë

28/03/2019

Golden State Warriors siguruan fitoren e shtatë në 10 takimit e fundit në shtëpinë e Memphis Grizzlies me rezultatin 103-118, duke ruajtur vendin e parë ... Read More

Kampioni triumfon ndaj Oklahomas, Spurs mposht Portlandin

17/03/2019

Golden State Warriors ka tirumfuar në derbin e mbrëmjes në NBA përballë Oklahoma City Thunder. Në ndeshjen e zhvilluar në Chesapeake Energy Arena të Oklahomas, ... Read More

Thompson shkëlqen, kampioni pa problem ndaj ndaj Nuggets

09/03/2019

Kampioni në fuqi i NBA-së, Golden State Warriors është rikthyer te fitorja. Warriors në Oracle Arena ka shënuar fitore ndaj rivalëve për pozitën e parë ... Read More

Interesim i pabesueshëm për albumin “USA” të PINT, dërgesat e albumeve në shtëpitë e adhuruesve edhe gjatë vikendit

22/02/2019

Albumi “United State of Albania” është pritur jashtëzakonisht mirë nga publiku me një rekord kërkesash në drejtim të faqez zyrtare PINT.al për porosi të albumit ... Read More

Albumi “USA” i PINT lansohet pas mesnate dhe shoqërohet me një videoklip premierë që është bashkëpunim

16/02/2019

MC Kresha dhe Lyrical Son kanë vendosur ta lansojnë albumin e ri, “United State of Albania” (“Shteti i Bashkuar i Shqipërisë”), pikërisht më 17 Shkurt ... Read More

Kampioni rikthehet te fitorja, Rockets të fortë për Jazz

03/02/2019

Kampioni në fuqi i NBA-së, Golden State Warriors është rikthyer te fitorja pas humbjes nga Philadelphia 76ers. Në derbin e zhvilluar në Oracle Arena, Warriors ... Read More

Philadelphia ia ndërpret serinë e fitoreve kampionit në fuqi, Milwaukee triumfojnë në Kanada

01/02/2019

Kampioni në fuqi i NBA, Golden State Warriors është ndalur nga Philadelphia 76ers. Pas 11 fitoreve radhazi, GSW janë mposhtur nga 76ers që zhvilluan një ... Read More

Kampioni i pandalshëm, triumfon në udhëtim te Bostoni

27/01/2019

Golden State Warriors kanë vazhduar shkëlqimin në NBA. Kampioni në fuqi i NBA-së ka marrë edhe fitoren e 10-të radhazi, teksa kanë triumfuar në derbin ... Read More