Tag: s’të

Filmat që duhen parë gjatë festave

08/12/2019

Pushimet e dimrit janë në prag. Asgjë s’të bën më të lumtur se ndjesia që të jep shtëpia e ngrohtë gjatë periudhës së festave.Një gotë ... Read More

E neveritshme çka ndodhë kur nuk i lani reçipetat

18/07/2019

Në ditë si këto, ku nga vapa e tmerrshme s’të bëhet të veshësh asgjë, mendja na shkon tek reçipetat. Janë të parat që djerësiten dhe ... Read More

“Modele s’të shkon, pornostare po”, Oriola habit me reagimin ndaj komentuesit

27/04/2019

“Modele s’të shkon, pornostare po”, Oriola habit me reagimin ndaj komentuesit Oriola Marashi ka publikuar sot disa imazhe provokuese në bikini, ku në mesin e ... Read More