Tag: stërvitjen

Kosova nis stërvitjen e fundit para takimit me Bullgarinë

09/06/2019

18:40 | 9 Qershor 2019 18:40 | 9 Qershor 2019 Kosova ka filluar stërvitjen e fundit në stadiumin edhe ku do të luhet ndeshjen e ... Read More

Mësohet arsyeja e kacafytjes mes futbollistëve të Chelseat

28/05/2019

‘Blutë’ kryen stërvitjen në stadiumin ku edhe do të luhet finalja, por ka ndodhur diçka tensionuese mes lojtarëve. Gonzalo Higuain dhe David Luiz shihen tek ... Read More

Alarmohen serbët: Ushtria e Kosovës pjesë e stërvitjes së NATO-s në Kroaci

12/05/2019

Mediat serbe janë alarmuar nga pjesëmarrja e Ushtrisë së Kosovës në stërvitjen e NATO-s “Immediate Response 19”, nikoqire e të cilës është Kroacia. Ftesa për ... Read More

Nadal detyrohet të anulojë stërvitjen, preket nga një virus i rallë

06/05/2019

10:23 | 6 Maj 2019 10:23 | 6 Maj 2019 Rafel Nadal u detyra të anulonte stërvitjen të dielën teksa po përgatitet për pjesëmarrjen në ... Read More

Atmosferë e mirë në stërvitjen e fundit para ndeshjes me Danimarkën, Kryeziu dhe Kololli stërvitin ndaras

20/03/2019

Kosova e ka zhvilluar stërvitjen e fundit në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ para përballjes me Danimarkën. Djelmoshat e Bernard Challandes në një atmosferë të mirë të ... Read More

Kosova mban stërvitje, atmosferë e mirë dhe punë për ndeshjen me Danimarkën

19/03/2019

Djelmoshat e Kosovës kanë mbajtur stërvitjen e dytë nën drejtimin e Bernard Challandes për ndeshjen me Danimarkën. Stërvitja ka filluar në ora 16:00 zgjatur afër ... Read More

Icardi mbërrin i pari në stërvitjen e Interit, pavarësisht raporteve të tensionuara  

14/02/2019

Mauro Icardi ka arritur i pari në stërvitjen e Interit këtë mëngjes, një ditë pas heqjes së shiritit të kapitenit dhe pas largimit nga lista ... Read More