Tag: stërvitjes

Nis futbolli edhe në Kosovë, qeveria lejon skuadrat të rikthehen në fushë

18/05/2020

Nis futbolli në Kosovë! Nga dita e sotme, Qeveria ka dhënë miratimin për nisjen e stërvitjes së skuadrave të futbollit. Ministria e Shëndetësisë ka komunikuar ... Read More

Arbër Zeneli, i emocionuar për ndeshjen me Bullgarinë: Do të luajmë para tifozëve tanë të zjarrtë

23/03/2019

Pas stërvitjes së mbajtur sot në stadiumin “Fadil Vokrri”, Arbër Zeneli e ka komentuar ndeshjen e së hënës, kundër Bullgarisë.Kosova do ta nisë rrugëtimin drejt ... Read More

Ujkani: Të lumtur që jemi sërish bashkë, kemi ndeshje të rëndësishme – kam probleme me klubin, por i zgjidhi pas dy muajsh

19/03/2019

Portieri dhe kapiteni Samir Ujkani, ka folur në konferencë pas stërvitjes në stadiumin ‘Fadil Vokrri’. Ai foli për shumë gjëra rreth tubimit, stërvitjes, lojës me ... Read More

Interi konfirmon mos prezencën e Icardit në stërvitje

15/02/2019

Interi ka konfirmuar se Mauro Icardi nuk ishte pjesë e stërvitjes së të premtës. Nerazzurët zhvilluan mbrëmë ndeshjen ndaj Rapit Vienës, duke triumfuar me një ... Read More

Policia arreston në stërvitjet e Fulhamit, Aboubakar Kamaran

24/01/2019

Aboubakar Kamara u arrestua gjatë stërvitjes së klubit anglez të Fulhamit sepse ishte përballur fizikisht me një anëtar të stafit teknik të klubit. Kamara dyshohet ... Read More