Tag: Steven

U fut në ‘Librin Gines’ pasi vendosi 13 persona brenda fluskave të sapunit

12/04/2019

Steven Langley zotëron shtatë rekorde botërore të regjistruara në ‘Librin Gines’. Trembëdhjetëshi doli të ishte një numër me fat për një person nga Karolina e ... Read More

Gerrardi shënon një supergol në ndeshjen kundër legjendave të Milanit

23/03/2019

Legjenda e Liverpoolit, Steven Gerrard, shkëlqeu në ndeshjen kundër legjendave të Milanit, e cila përfundoi me rezultat 3:2 në favor të anglezëve, në “Anfield”.Steven Gerrard ... Read More

Presidenti i Interit, Zhang: Icardi nuk ka asnjë shans të bashkohet me Juventusin

18/02/2019

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka insistuar se nuk ka asnjë shans që sulmuesi Mauro Icardi të bashkohet me Juventusin. Spekulimet që lidhin Icardin me ... Read More

Pas 40 vjetëve, po vjen vazhdimi i filmit “Screaming”

04/02/2019

Një lajm i shkëlqyer për fansat e romanit të Steven Kingit – vazhdimin e filmit “Screaming” do të arrin në muajin nëntor në kinematë botërore. ... Read More

PSV synon të thyejë rekordin e klubit me shitjen e Bergwijn

27/01/2019

PSV Eindhoven synon të thyejë një rekordin e klubit me shitjen e sulmuesit anësor, Steven Bergwijn. Bergwijn ka befasuar të gjithë me nivelin e lartë ... Read More

Interi pas Bergwijn, PSV kërkon 30 milionë euro

22/01/2019

Interi është vënë pas anësorit të PSV dhe kombëtares së Holandës, Steven Bergwijn. Sipas De Telegraaf, Interi do ta dërgojë një delegacion që ta vëzhgojë ... Read More

Presidenti i Interit, Zhang: Tifozët të mos shqetësohen, Icardi është kapiteni ynë

11/01/2019

Presidenti i Interit, Steven Zhang ka thënë rinovimi i Mauro Icardit pritet të vijë pasi ai është kapiteni i tyre dhe nuk kanë probleme mes ... Read More

Plaçkiti 68-vjeçarin, por pasi rrihet e kupton që kishte vjedhur kampionin e kikboksit (Video)

05/01/2019

Steven Shepher mund të duket si një shënjestër e lehtë, që ecë duke çaluar shkaku i një lëndimi në këmbë, por i dha një hajni ... Read More

Presidenti i Interit, Zhang: Shpresoj që Interit ta zë vendin e dytë

06/12/2018

Presidenti i Interit, Steven Zhang, thotë se shpreson që Interi të përfundojë së paku në vendin e dytë, por pse të mos ëndrrojnë edhe për ... Read More

Gerrard me lëvdata për Klopp: Ai gjithmonë pati kohë për mua

15/11/2018

Steven Gerrard thotë se Jurgen Klopp gjithmonë ka pasur kohë që t’i ofrojë këshilla, por legjenda e Liverpoolit nuk ka dëshirë që menjëherë ta zëvëndësojë ... Read More

Zyrtare: Steven Zhang, president i ri i Interit

26/10/2018

Trashëgimtari i Suning Group, Steven Zhang është emëruar zyrtarisht Presidenti i ri i Interit. Inter konfirmoi emërimin e Zhang si president i ri i tyre ... Read More

Steven Seagal ndërpren intervistën në BBC pas pyetjeve për përdhunim

05/10/2018

Steven Seagal ka ndërprerë intervistën në BBC të enjtën pasi ishte pyetur për përdhunim dhe sjelljet e tij të këqija. Ikona 66 vjeçare po fliste ... Read More