Tag: studion

Kush është 18-vjeçarja shqiptare, që po korr sukses në Islandë e Gjermani

07/03/2020

Superkëngëtarja 18-vjeçare Onika ka lindur dhe është rritur në Islandë, por që momentalisht studion në shtetin gjerman. Onika në vitin 2017 ka publikuar projektin e ... Read More

Forma e kërthizës tregon diçka të rëndësishme për personalitetin tuaj

04/06/2019

Teoria studion formën e kërthizës dhe shpjegimi mund të të duket i çuditshëm, por nuk ka dyshim që do habitesh nga ajo që do tregojë ... Read More

Kaos në sudion e një televizoni serb, shkaku i Kosovës deshën të përleshen fizikisht (Video)

23/04/2019

Në studion e një televizioni në Serbi, dy panelist janë përleshur mes vete kur kanë filluar të flasin për kohën e luftës në Kosovë të ... Read More

Rrëfimi interesant i Mimoza Kusari-Lilës, tregon se si është futur në konferencë me karrocën e djalit tremuajsh (Video)

09/04/2019

Mimoza Kusari Lila, ka qenë e ftuar pasditen e sotme në studion e “Ftesë në Pesë” në Top Channel, për të folur rreth karrierës si ... Read More

Historia e shqiptares 28 vjeçe që ka 7 fëmijë dhe kreu 2 fakultete

04/04/2019

Ajlin Alfredaj, nëna 28-vjeçare nga Tropoja, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në Pesë” me Bieta Sulon, për të treguar historinë e saj të ... Read More

Monika Kryemadhi: Jam kërcënuar nga grupe kriminale, vajzën e largova nga Shqipëria për arsye sigurie

18/01/2019

Në studion e “Open”, në Top Channel, Monika Kryemadhi ka deklaruar se është kërcënuar në rrjetet sociale nga persona të cilët i ka identifikuar si ... Read More