Tag: suksese

Can Yaman shpallet “Mashkulli i vitit 2018”

15/02/2019

Can Yaman ka pasur një vitin me plot suksese dhe me këtë po vazhdon edhe gjatë 2019. Aktori në një intervistë për mediat turke kishte ... Read More

Hit i padiskutueshëm, “I’m a mess” nga Bebe Rexha arrin 200 milionë klikime në YouTube

03/01/2019

Këngëtarja shqiptare me renome ndërkombëtare, Bebe Rexha, po vazhdon të shënojë suksese të njëpasnjëshme. Ajo ishte shumë aktive gjatë vitit 2018 me projekte të shumta ... Read More

2018-ta, vit i shumë dështimeve e pak sukseseve

01/01/2019

Gjatë vitit që po e lëmë pas, Kosova pati disa suksese por edhe dështime në rrafshin politik. 2018-ta u karakterizua më shumë me dështime në ... Read More

12 vjet me Telegrafin!

26/12/2018

Telegrafi me suksese të shumta po shënon 12 vjetorin – me objektiva, qëllime e strategji të reja për vitin 2019 dhe në vitet e ardhshme. ... Read More

Labi tregon se si i ka humbur 13 kilogramë për disa muaj

21/12/2018

Labinot Tahiri po e lë një vit pas me shumë suksese në karrierën muzikore, politike si dhe private. Këngëtari ka sjell disa këngë të reja ... Read More

Plot 23 milionë ndjekës në Instagram për Dua Lipën

19/12/2018

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në arenën ndërkombëtare. Përveçse numëron miliona fansa, të shumtë janë edhe ... Read More

Bebe Rexha ‘elektrizion’ publikun në Çikago, shfaqet atraktive në të bardha në koncertin e fundit

13/12/2018

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në rrafshin ndërkombëtar. Së fundmi, ajo po mban koncertet “Jingle Ball” ... Read More

Shfaqja e 245-të brenda vitit, Dua Lipa shfaqet tejet atraktive dhe provokuese në koncertin e fundit

12/12/2018

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, po vazhdon të shënojë suksese të njëpasnjëshme në rrafshin ndërkombëtar. Së fundmi, ajo ka bërë të ditur për ... Read More

Dua Lipa mahnit publikun në koncertin e “Jingle Ball”, fustani i shkurtër theksoi linjat trupore të këngëtares

06/12/2018

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, po vazhdon të shijojë suksese të shumta. Kësaj here ajo është paraqitur në koncertin “Jingle Ball” të mërkurën, ... Read More

Shpat Kasapi fillon xhirimet e videokëngës së re

04/12/2018

Para tre muaj publikoi këngën e fundit që i solli suksese këngëtarit shkupjan. Shpat Kasapi duket se nuk do ta përmbyll këtë vit kalendarik pa ... Read More

Bebe Rexha vazhdon të krenohet me prejardhjen e saj, këndon dhe dëfrehet me këngë shqipe në shtëpi

17/11/2018

Këngëtarja me prejardhje shqiptare, e cila shënon suksese të shumta në arenën ndërkombëtare, Bebe Rexha, nuk e ka mohuar asnjëherë origjinën e saj. Ajo madje ... Read More

Përmes një video të shkurtër, Rita Ora tregon aftësitë e saj të shkëlqyera në piano

16/11/2018

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po vazhdon të shijojë suksese të shumta në tregun ndërkombëtar. Në më pak se një javë, ajo pritet ... Read More