Tag: suksesin

Pëlqehet kënga e Dafinës dhe Taynës, arrin këtë shifër klikimesh

20/08/2019

16:59 | 08/20/2019 Dafina Zeqiri dhe Tayna po shijojnë suksesin e këngës së re. Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin ... Read More

Paraqitja e Shqipërisë ndër vite në ‘Eurovision’

17/05/2019

12:49 | 17 Maj 2019 12:49 | 17 Maj 2019 A do të mund Jonida Maliqi ta arrijë suksesin që patën Anjeza Shahini dhe Rona ... Read More

Tayna bëhet me veturë super luksoze

06/05/2019

17:52 | 6 Maj 2019 17:52 | 6 Maj 2019 Rep artistja Tayna me sa duket po e shpërblen veten për suksesin e saj. Kujtojmë ... Read More

Pas “Kce”, Tayna po përgatit projektin e ri

30/04/2019

Derisa po shijon suksesin e këngës së fundit, Tayna nuk ka ndalur punën për këngën e re. Tayna ka publikuar së fundi një foto, në ... Read More

Ronela Hajati provokon me këmbë në Instagram

18/04/2019

Ronela Hajati ka incizuar këmbët. Ronela Hajati aktualisht është duke e shijuar suksesin e projektit më të ri muzikor, këngës “Pa dashni”, shkruan lajmi.net. Përveç ... Read More

Melinda mezi njihet pas këtij ndryshimi

08/04/2019

Melinda Ademi ka ndryshuar drastikisht pamjen. Melinda Ademi tesksa po shijon suksesin e këngës së re, vendosi të bëjë një ndryshim në pamje, shkruan lajmi.net. ... Read More

Adrola Dushi: Jeta jonë reale është komplet tjetër gjë në krahasim me atë që shfaqim në rrjetet sociale

24/03/2019

Adrola Dushi është një nga femrat më të bukura shqiptare që po e ndan suksesin e saj mes SHBA-ve dhe trojeve shqiptare. Ndërsa sa herë ... Read More

“Kam pasur një familje shumë fanatike”, rrëfehet Adrola Dushi

24/03/2019

Ajo është një femrat më të bukura shqiptare që po e ndan suksesin e saj mes SHBA-ve dhe trojeve shqiptare.Adrola Dushi sa herë që shkel ... Read More

Ava Max ndan me fansat prapaskenat e xhirimeve të “So am I”

24/03/2019

Këngëtarja shqiptare Ava Max është aktualisht duke shijuar suksesin e projektit të saj muzikor më të fundit “So am I”. Kjo këngë e ka renditur ... Read More

Bebe Rexha e thjeshtë në përditshmëri, shijon shëtitjet me qenin e saj në parkun e Hollywoodit

14/03/2019

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, po vazhdon të shijojë suksesin e këngës së saj më të fundit “Last Hurrah”. Ndërkohë, ajo vazhdon punën ... Read More

Si t’i përmirësoni aftësitë analitike

08/03/2019

Aftësitë analitike nuk mësohen në shkollë. Por, kjo aftësi vërtet se ndikon në suksesin tuaj kur ballafaqoheni me “botën e vërtetë”. Çfarë e afron një ... Read More

Bebe Rexha mahniti publikun me interpretimin dhe performancën provokuese në “The Late Show with Stephen Colbert”

06/03/2019

Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, është duke shijuar suksesin e projektit të saj të fundit muzikor “Last hurrah”. Kjo këngë e cila u ... Read More