Tag: sulmues

Konfirmohet nga vet lojtari, Barcelona nis bisedimet me sulmuesin spanjoll

02/01/2020

12:00 | 2 Janar 2020 12:00 | 2 Janar 2020 Mesfushori sulmues i Dinamos Zagreb, Dani Olmo ka zbuluar se ish-klubi Barcelona ka nisur bisedimet ... Read More

Të gjithë futbollistët e tjerë të Real Madridit largohen me autobus, ky sulmues udhëton me veturë private

29/04/2019

Të gjithë futbollistët e tjerë të Real Madridit largohen me autobus, ky sulmues udhëton me veturë private Gareth Bale nuk u kthye me ekipin e ... Read More

Zidane me transferim të papritur te Real Madrid

28/04/2019

Real Madrid është duke e kërkuar një sulmues për sezonin e ri. Real Madrid nuk i mbështet më planet në Karim Benzeman për sezonin e ... Read More

Optimizëm tek Barca, pritet zbarkimi i Rashford

26/04/2019

Skuadra e Barcelonës po planifikon që të transferojë një sulmues qendror për sezonin e ardhshëm. Me Luis Suarez që po mbush vitet që nuk do ... Read More

Barcelona heq dorë nga transferimi i top lojtarit

09/04/2019

Barcelona është duke e kërkuar një sulmues për sezonin e ri. Barcelona e di se nuk mund të mbështetet për shumë gjatë te Luis Suarez, ... Read More

Chelsea tani e vë në presion Bayernin për Lewandowskin

08/04/2019

Chelsea kërkon me çdo kusht që të sjellë në radhët e tij një sulmues të një niveli të lartë dhe së fundmi është përfolur për ... Read More

Klopp kërkon nga Liverpool ta transferojë këtë sulmues

08/04/2019

Liverpool e do një sulmues për sezonin e ri. Liverpool po tenton ta transferojë Silas Wamangituka nga Paris FC. Jurgen Klopp e pëlqen lojën e ... Read More

Barcelona me transferim që aspak nuk pritej për sezonin e ri

07/04/2019

Barcelona është duke e kërkuar një sulmues për sezonin e ri. Barcelona e di se Luis Suarez po shkon drejt përfundimit të karrierqës, andaj po ... Read More

Interi i pafuqishëm ndaj Lazios

31/03/2019

Lazio e ka mposhtur 1-0 Interin në “Giuseppe Meazza”.Pa një sulmues qendror, me Lautaro Martinezin dhe Mauro Icardit jashtë për këtë ndeshje, Interi nuk ia ... Read More

Interi pa Martinezin e Icardin kundër Lazios

31/03/2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Interit dhe LaziosInteri do të jetë pa sulmues në këtë ndeshje, pasi ish-kapiteni, Mauro Icardi, vazhdon të mos ... Read More

PSG dhe Manchester United në garë për Douglas Costan

19/03/2019

Paris Saint-Germain është në garë me Manchester Unitedin,për anësorin sulmues të Juventusit, Douglas Costa. Braziliani ka hasur në vështirësi këtë vit pasi që ka pasur ... Read More

Barcelona po monitoron katër sulmues për sezonin e ri

21/02/2019

Barcelona po kërkon një sulmues të ri për të nënshkruar në afatin kalimtar veror si zëvendësues të Luis Suarezit. Sulmuesi uruguaian ka rënë në formë ... Read More