Tag: Superiores

“Edi Rama është si Juventusi që vjedh dhe bën ligjin, Sali Berisha është si… Milani”, krahasimet epike të gjyqtarit të Superiores

21/05/2020

Klajdi Kola, gjyqtari i Superiores, së fundmi ka bërë një postim epik në rrjetet sociale, teksa ka krahasuar politikanët tanë me skuadrat italiane. Vlonjati, i ... Read More

Klubet shqiptare dorëzojnë dokumentacionin për kupat e Europës, mbyllet procesi i kriterit financiar

01/05/2020

Ka përfunduar dje procesi i dorëzimit të dosjeve të kriterit financiar për të gjitha klubet e Superiores që pretendojnë që në fund të sezonit të ... Read More