Tag: synon

Formacionet zyrtare: Lazio – Genoa

29/09/2019

Lazio synon tri pikët në ndeshjen e radhës në Serie A, në ndeshjen që luan para tifozëve të vet, raporton lajmi.net. Genoa do të jetë ... Read More

Facebook synon ta lëshojë në përdorim kriptovalutën Libra në vitin 2020

22/09/2019

Facebook synon ta lëshoj në përdorim kriptovalutën Libra vitin e ardhshëm”, kështu i tha një ekzekutiv i kompanisë, gazetës zvicerane NZZ. Që kur kompania publikoi ... Read More

Akademik Artan Fuga, i dërgon letër Ramës e Metës për shkrimin e Besa Shahinit

10/05/2019

Akademiku Artan Fuga, pas akuzave se po synon ta shkrijë Akademinë e Shkencave të Shqipërisë me atë të Malit të Zi e Maqedonisë, i ka ... Read More

Fushata, Siljanovska: Do t’ia rikthej identitetin Maqedonisë

19/04/2019

Alsat 2019-04-19T14:35:09+02:00 Kandidatja për President Gordana Siljanovska Davkova, synon të bëhet femra e parë, e cila mund të ulet në fronin e Vilës Vodno. Siljanovska, ... Read More

Barca me ofertë marramendëse për Rashford

18/04/2019

Barcelona po synon të përforcojë fazën e sulmit. Mediet në Spanjë raportojnë se dëshirë e Barcelonës për fazën e sulmit gjatë afatit kalimtar të verës ... Read More

Mediat zvicerane artikull për Aurorën, kosovaren që synon të bëhet si Ariana Grande

02/04/2019

Mediat zvicerane artikull për Aurorën, kosovaren që synon të bëhet si Ariana Grande Aurora Zeka, 15 vjeç, ka arritur të bëhet emër shumë i komentuar ... Read More

Tottenhami e kërkon portierin e Shqipërisë, i cili refuzoi Liverpoolin gjatë verës

24/03/2019

Tottenham është në kërkim të një portier dhe synon ta sjellë në Londër numrin një të Lazios dhe gardianin e Shqipërisë, Thomas Strakoshën, i cili ... Read More

Qemajl Mustafa synon të bëhet përsëri kryetar i PDK-së në Gjilan

20/02/2019

Ish-kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës në Gjilan, Qemajl Mustafa po synon të rikthehet përsëri në këtë pozitë. Nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, ... Read More

Opozita, koalicion në zgjedhje, draftmarrëveshja: Qeveri tranzitore

11/02/2019

Lulzim Basha po synon të arrijë një marrëveshje parazgjedhore me aleatët, para protestës së 16 shkurtit. Aleatët opozitarë kanë mbi tryezë një platformë bashkëpunimi, ku ... Read More

PSV synon të thyejë rekordin e klubit me shitjen e Bergwijn

27/01/2019

PSV Eindhoven synon të thyejë një rekordin e klubit me shitjen e sulmuesit anësor, Steven Bergwijn. Bergwijn ka befasuar të gjithë me nivelin e lartë ... Read More

Arsenali kthen vëmendjen kah Malcom

27/01/2019

Klubi anglez, Arsenali synon një marrëveshje huazimi me Barcelonën për sulmuesin anësor brazilian, Malcom. Malcom u transferua në verë te Barcelona nga Bordeaux për një ... Read More

Barcelona kërkon Otamendin e Cityt

25/01/2019

Barcelona po vështron situatën dhe synon një veprim të papritur për mbrojtësin e Manchester Cityt, Nicolas Otamendi. 30-vjeçari ka filluar vetëm tetë ndeshje të Ligë ... Read More