Tag: synonte

Austria planifikon hapjen e negociatave me Shqipërinë dhe Maqedoninë në dhjetor

03/07/2018

3 July 2018 / 19:32 Kancelari austriak Sebastian Kurz zbuloi se Austria synonte që negociatat e anëtarësimit për Shqipërinë dhe Maqedoninë të nisnin në Dhjetor ... Read More