Tag: Talenti

Debutimi për Napolin i sjellë futbollistit tragjedinë më të madhe të jetës së tij

14/05/2019

19:43 | 14 Maj 2019 19:43 | 14 Maj 2019 Debutimin me Napolin në Serie A në fitoren 1:2 kundër Spal në udhëtim, talenti Gianluca ... Read More

Bild: Këto dy skuadra angleze po e kërkojnë talentin e Kosovës

02/05/2019

Talenti i Wolfsburg me prejardhje nga Kosova, Elvis Rexhbecaj, ka shkelur syrin e dy skuadrave nga Anglia. 21 vjeçari në vitin 2017 ka debutuar për ... Read More

Talenti i Ajax jep shpresa për Liverpool dhe Arsenal, lë të hapur mundësinë për largim

25/04/2019

Talenti i Ajax jep shpresa për Liverpool dhe Arsenal, lë të hapur mundësinë për largim Talenti premtues i Ajax Amsterdam duket se ka filluar të ... Read More

Juventus shumë afër marrëveshjes me Joao Felix

15/04/2019

Talenti premtues i Benficas, Joao Felix, është lojtari që po vëzhgohet nga shumë skuadra të mëdha evropiane. Forma e lartë e treguar në kampionatin portugez, ... Read More

Talenti Kean thyen rekordin e Balotellit në Serie A, vazhdon formën e jashtëzakonshme

13/04/2019

Talenti Kean thyen rekordin e Balotellit në Serie A, vazhdon formën e jashtëzakonshme Tinejxheri i Juventus, Moise Kean, ka vazhduar formën e tij të lartë ... Read More

Gentrit Zeneli, talenti i futbollit nga Kaçaniku

25/03/2019

Talenti dhe pasioni i madh për futbollin e ka bërë atë fitues të disa çmimeve të rëndësishme. Ka arritur të përfaqësojë në shumë gara jo ... Read More

Jorge Mendes e ndihmon Juventusin për transferimin e Joao Felix

09/03/2019

Joao Felix është talenti më i madh portugez dhe shihet si pasardhësi i Cristiano Ronaldos. Talenti i Benficas ka shkëlqyer dy vitet e fundit me ... Read More

Milani konsideron transferimin e Cucurellas

04/03/2019

Talenti i madh spanjoll, Marc Cucurella ka përfunduar në radarin e gjigantit italian, Milanit. Cucurella është momentalisht i huazuar te Eibari nga Barcelona, ku po ... Read More

Juventusi takoi përfaqësuesit e talentit Joao Felix

28/02/2019

Talenti i madh portugez, Joao Felix, ka përfunduar në listën e dëshirave të klubit të madh italian Juventusit. Joao Felix është 19 vjeç dhe tashmë ... Read More

Zyrtare: Labinot Kabashi vazhdon kontratën me Barcelonën, katalunasit i vendosin edhe klauzolë të madhe largimi

15/02/2019

Super talenti nga Kosova, Labinot Kabashi do ta vazhdoj qëndrimin te Barcelona. Mesfushori qendror ka disa vite që është pjesë e klubit katalunas dhe kontrata ... Read More

Si po e lë Bersant Celina nën hije Gylfi Sigurdssonin: Shqiptari ka një të ardhme të ndritur dhe këtë e thonë statistikat

13/02/2019

Talenti i ndritshëm i Swansea Cityt, Bersant Celina po vazhdon të tërheqë vëmendjen e mediave pas një sërë shfaqjesh mbresëlënëse këtë sezon. Futbollisti 22-vjeçar i ... Read More

Sancho shkruan historinë në Bundesliga

10/02/2019

Talenti anglez, Jadon Sancho ka bërë historinë në Bundesliga me golin e tij të fundit të shënuar për Borussia Dortmund . Sancho erdhi pa shumë ... Read More