Tag: talentuar

Interi do ta blejë përfundimisht Politanon

21/01/2019

Matteo Politano duket se do të vazhdojë të mbetet pjesë e Interit. Sulmuesi i talentuar italian iu bashkua klubit zi kaltër në verën e vitit ... Read More

Liverpooli e blindon yllin e ri Alexander-Arnold, mbrojtësi anglez nënshkruan kontratë afatgjate me skuadrën e zemrës

19/01/2019

Trent Alexander-Arnold do të jetë edhe për shumë vite pjesë e Liverpoolit. Mbrojtësi i talentuar anglez, ka vazhduar bashkëpunimin me skuadrën e tij të zemrës. ... Read More

Drejtori sportiv i Cagliarit, Passetti: Barella nuk largohet në janar

14/01/2019

Drejtori sportiv i Cagliarit, Mario Passetti ka thënë se mesfushori i talentuar italian Nicolo Barella nuk do të largohet nga klubi këtë muaj. Barella ka ... Read More

Dortmundi do ta transferojë Hazardin si zëvendësues të Pulisicit

11/01/2019

Borussia Dortmund ka shitur sulmuesin e talentuar amerikan Christian Pulisic te Chelsea. Ylli amerikan do t’i bashkohet klubit londinez në verë për një shumë prej ... Read More

Anderlechti vendos ta huazojë Abazajn

11/01/2019

Sulmuesi i talentuar shqiptar, Kistal Abazaj pritet të largohet nga Anderlechti. Abazaj iu bashkua gjigantit belg verën e kaluar nga Skënderbeu por që nuk ka ... Read More

Heerenveen ia cakton çmimin e largimit Arbër Zenelit, yllin e Kosovës e duan në Turqi, Francë, Itali e Angli

10/01/2019

Arbër Zeneli është njëri nga futbollistët më të mirë në kampionatin holandez. Sulmuesi i talentuar nga Kosova, po kalon nëpër një formë të jashtëzakonshme, duke ... Read More

Çfarë dhuntie ju posedoni?

10/01/2019

Astrologët besojnë që secila shenjë e zodiakut është e talentuar për diçka. Dikush di të parashikojë të ardhmen… Astrologjia konsideron që në çdo shenjë horoskopi ... Read More

Majku dhe Onati mbyllin “Top 20” e fundit të vitit 2018

05/01/2019

Dyshja e talentuar e “Babastars” ka bashkuar sërish fuqitë dhe kësaj radhe për projektin muzikor të titulluar “Thirri Dajt”. Majk dhe Onat kanë vërtetuar se ... Read More

Napoli gati ta fitojë garën për Barellan, ofron para dhe dy futbollistë për italianin

31/12/2018

Nicolo Barella është njëri nga futbollistët italian më të kërkuar në tregun e transferimeve. Mesfushori i talentuar ka shkëlqyer me Cagliarin në dy edicionet e ... Read More

Shkëmbimi Zaniolo-Nainggolan, Monchi tregon se sa vështirë e bindën Interin ta lënë të lirë yllin italian

28/12/2018

Nicolo Zaniolo është njëri nga futbollistët më të talentuar italian. Mesfushori ofensivë iu bashkua Romës së bashku me Davide Santonin në marrëveshje për Radja Nainggolanin. ... Read More

Andi lanson këngën “Mos m’harro”

23/12/2018

Reperi i talentuar, Andi, ka publikuar projektin më të ri. “Mos m’Harro” titullohet projekti i ri. Muzika është punuar nga Omni dhe masteri nga Lyric ... Read More

Delinda Disha: Ata që i imitojmë nuk duhet të shqetësohen, sepse ne u bëjmë publicitet

19/12/2018

Aktorja e talentuar Delinda Disha ka qenë një nga të ftuarat e Bieta Sulos në studion e Ftesë në 5 në Top Channel. Edhe pse jemi ... Read More