Tag: tani

Adelina e rrezikon jetën e saj për ta bërë këtë foto!

26/10/2020

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak ... Read More

Adelina del në veshje sportive, por provokon rëndë me këtë detaj

25/10/2020

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak ... Read More

Afrona ia shpreh dashurinë publikisht Bleros

22/10/2020

Modelja Afrona Dika është tani një emër tejet i përfolur në publik, sidomos pas martesës me këngëtarin kosovar, Bleron. Ajo është shumë e përfolur sidomos ... Read More

Burrit të saj nuk do t’i pëlqejë ky gjest i Adelina Tahirit

22/10/2020

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak ... Read More

Nuk i shpëton as nusja e Albanit, edhe ajo i ka fryrë buzët

20/10/2020

Fjolla Svirca është tani një emër shumë i njohur për publikun. Bashkëshortja e Alban Mehmetit është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj gjithmonë ... Read More

Këngëtarja shqiptare flet e përlotur: Jam nisur me gomone për Itali, ka qenë një terror i vërtetë

05/10/2020

Këngëtarja e njohur Marsela Çibukaj është bërë pjesë e rubrikës “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare, ku ka rrëfyer eksepriencën e saj kur ... Read More

“Nuk bëjmë luftë me qeverinë, e vendos fillimin e kampionatit brenda 5 minutave”, Duka: S’ndihem fajtor për Tiranën

02/10/2020

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka është shprehur se kjo që po ndodh tani nuk është një luftë mes futbollit dhe qeverisë apo kryeministrit Rama, por ... Read More

Goglat dhe fati kualifikojnë Tiranën,kampionët e Shqipërisë kalojnë automatikisht në Play-Off të Europa League

31/08/2020

Shorti i ka buzëqeshur Tiranës. Bardheblutë tani nuk do të luajë për raundin e tretë të Europa League, por automatikisht do të luajë fatet e ... Read More

Dy baxhanakët dështojnë në biznes/ Krenar Çoçaj dhe Getoar Selimi mbyllin sipërmarrjen 2 muaj pas hapjes

10/08/2020

Moderatorja e njohur, Luana Vjollca deri më tani është munduar ta mbajë të fshehtë lidhjen e saj me Krenar Çoçajn, por ka qenë kunati i ... Read More

Sara Hoxha publikon foto nga plazhi shtatzënë, Marina arratiset me pushime

25/07/2020

Për të gjithë ju që ende s’i keni nisur pushimet, ju themi se tani është koha më e përshtatshme për t’i marrë ato. Po nëse ... Read More

VIP-at në plazh/ Inis Gjoni seksi buzë detit, Loredana nis pushimet me Zunën

18/07/2020

Cilido që tani nuk e ka mendjen te plazhi, na vjen keq t’ju themi, por keni problem. Në këto ditë të nxehta dhe rrjetet sociale ... Read More

Viberi s’po funksionon, përdoruesit ankohen për mos qasje në këtë rrjet social

10/07/2020

Aplikacioni mjaft popullor Viber, tani ka probleme, sidomos tek ata që përdorin pajisje me iOS. Nuk është e mundur të futni në aplikacion, dhe përdoruesit ... Read More