Tag: tapetin

Çiftet më interesante të tapetit të kuq të Oscars, cili ju pëlqen më shumë?

25/02/2019

“Love is in the air”, dashuria është në ajër dhe ku më mirë se në tapetin e kuq? Në fakt, dyshet më të famshme të ... Read More

Këta ishin çiftet e famshëm që shkëlqyen në Golden Globes (Foto)

07/01/2019

Përveç veshjeve të bukura në Golden Globes, ata që shkëlqyen në tapetin e kuq ishin çiftet e famshëm. Të shumtë ishin çiftet që kaluan në ... Read More

Publikohen nominimet e American Music Awards 2018, Bebe Rexha me dy nominime, Dua me një

12/09/2018

Është pothuajse koha për tapetin e kuq të eventit American Music Awards Kane Brown, Ella Mai, Normani dhe Bebe Rexha sapo zbuluan nominimet për American ... Read More

Vetëm me bluzë të bardhë – Rita Ora ngrit temperaturat me imazhet e fundit

24/08/2018

Ajo di si të tërheqë vëmendjen edhe në tapetin e kuq, por edhe me një “selfie” të thjeshtë. Rita Ora të premtën ka postuar një ... Read More

Rita Ora i befasoi të gjithë me fustanin provokues në mbrëmjen e UNICEF

11/08/2018

Ajo nuk është e turpshme kur është fjala për të shfaqur asetet e saj në tapetin e kuq. Dhe Rita Ora bëri pikërisht këtë kur ... Read More

Kur fustani të “zhvesh” në tapetin e kuq, moment i sikletshëm për modelen Yulia Rybakova

21/05/2018

Jo çdo herë veshjet janë të sigurta në tapetin e kuq të ndonjë eventi. Mund të ndodhë që gjatë parakalimit veshja të të tradhtojë, dhe ... Read More