Tag: Taravari

Shkarkohen shtatë drejtorë të shkollave në Gostivar

05/04/2019

Alsat 2019-04-05T15:10:41+02:00 Marrja e kompetencës së kryetarit Arben Taravari në fushën e arsimit nuk do të ketë befasi përderisa atë ministri i Arsimit e bën ... Read More

Taravari: PSP-ja të jetë institucion i veçantë

22/03/2019

22 Mars 2019 / 22:48 Arben Taravari, kreu i komunës së Gostivarit dhe sekretarit i përgjithshëm i Aleancës për Shqiptarët në emisionin 360 shkallë në ... Read More

Taravari: Gostivari sot është në zi, Zoti na ndihmoftë

13/02/2019

13 Shkurt 2019 / 22:52 Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari, ka shprehur ngushëllimet për viktimat nga aksidenti i sotëm tragjik në aksin rrugor ... Read More

Mosmarrëveshje mes Ademit dhe Taravarit për shkollat

25/12/2018

25 Dhjetor 2018 / 16:17 I pari i Gostivarit, Arben Taravari dhe ministri i Arsimit, Arbër Ademi akoma nuk kanë gjetur gjuhë të përbashkët për ... Read More

Vdekja e vajzës nga Gostivari, Taravari: Mos luani me ndjenjat e familjes

08/11/2018

8 Nëntor 2018 / 16:11 Kreu i Gostivarit, Arben Taravari bën apel që rasti i vdekjes së 17 vjeçares nga fshati Zdunjë të mos keqpërdoret ... Read More