Tag: Tashmë

“Nuk e dinim nga se vuante, njerëzit mendonin se pinte drogë”, Hailey flet për sëmundjen e Justin Bieber

05/02/2020

Justin Bieber dhe Hailey Baldëin, tashmë prej një viti të martuar, kanë patur ulje e ngritje si çdo çift tjetër. Modelja ka folur për herë ... Read More

Eksperti amerikan: Koronavirusi u krijua në laborator, është armë biologjike

05/02/2020

Fillimisht u shpërnda si teori konspirative, por tashmë kjo frazë vjen nga një ekspert i rëndësishëm amerikan.“Koronavirusi është një armë lufte biologjike dhe është krijuar ... Read More

Pas 4 vitesh bashkë, Ledri Vula zyrtarizon lidhje me Sara Hoxhën

02/02/2020

Këngëtari i dashur për publikun, Ledri Vula tashmë prej 4 vitesh është në një lidhje më Sara Hoxhën. Megjithëse dyshja ka vendosur ta shijojnë në ... Read More

Taulant Xhaka dhe Arbnora kurorëzojnë dashurinë, i japin fund beqarisë para ardhjes së bebit

31/01/2020

Futbollisti Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora tashmë janë zyrtarisht burrë dhe grua. Çifti në fjalë janë duke pritur për t’u bërë prindër për ... Read More

Bleu “Rolex”-in më 1974 për 345 dollarë, i bie të fikët kur mëson sesa kushton tani

30/01/2020

E kishte blerë “Rolex”-in më 1974, për 345.97 dollarë dhe mendonte se tashmë, është një orë e vjetër. Por kur e nxori në një ankand sendesh ... Read More

Fatma dhe Alfio bëhen prindër për herë të parë, zbulohet emri i vogëlushit

28/01/2020

Moderatorja e njohur Fatma Methasani  që tashmë do të jetë në krye të televizionit INTV, është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka ... Read More

 “Të dua”, “Unë jam bosi”/ Rudina Dembacaj tregon bisedën në WhatsApp me Mark Frrokun

23/01/2020

Pasi zyrtarizoi lidhjen me Mark Frrokun, Rudina tashmë ndan me fansat jo vetëm fotot romantike të te dyve, por edhe biseda që çifti bën. Në ... Read More

Foto/ Në pritje të ëmbël, Klea Huta fotografohet për herë të parë me barkun e rrumbullakosur

21/01/2020

Tashmë prej disa ditësh është përfolur se Klea Huta do të bëhet nënë për herë të parë. Ndonëse partneri i saj Elgit Doda dhe ajo ... Read More

Me pushime në Tajlandë, ja kush e shoqëron Morena Tarakun

20/01/2020

Tashmë prej disa ditësh, këngëtarja e njohur, Morena Taraku po shijon pushimet në Tajlandë. Nuk munguan aludimet e shumta në lidhje me personin që po ... Read More

Video/ E lidhur me Feron, Arbenita shfaqet në krahët e një personi tjetër

17/01/2020

Tashmë prej një viti, modelja e njohur Arbenita Ismajli është në një lidhje me reperin Fero.  Dyshja ka qënë mjaft e komentur kohët e fundit, ... Read More

Foto/ Ledri Vula nuk e fsheh më partneren, ja destinacioni i rradhës për çiftin

16/01/2020

Ledri Vula prej vitesh tashmë është i lidhur me një vajzë bukuroshe me emrin Sara. Por lidhjen Ledri ka preferuar ta mbajë të fshehtë duke ... Read More

Në shitje për një shumë marramendëse, dalin pamjet e rezidencës së Kim Kardashian

06/01/2020

Rezidenca e miliarderes së njohur, Kim Kardashian është tashmë në shitje për një shumë mjaft të konsiderueshme. ‘Cosmopolitan’ shkruan se vila në Beverly Hills të ... Read More