Tag: Tayna

Pëlqehet kënga e Dafinës dhe Taynës, arrin këtë shifër klikimesh

20/08/2019

16:59 | 08/20/2019 Dafina Zeqiri dhe Tayna po shijojnë suksesin e këngës së re. Dafina Zeqiri dhe Tayna ka pak ditë që kanë publikuar duetin ... Read More

Tayna në pushime, shoqërohet nga ‘dashuritë’ e saj

12/06/2019

Tayna, është një prej rep-artisteve e cila po vazhdon të ketë sukses me muzikë, shkruan lajmi.net. Ajo, përkundër angazhimeve të shumta ka gjetur kohë edhe ... Read More

Tayna me poza joshëse brenda veturës së re

07/05/2019

14:18 | 7 Maj 2019 14:18 | 7 Maj 2019 Rep-artistja Tayna dje i bëri një dhuratë luksoze vetes. Tayna dje kishte blerë një veturë ... Read More

Ky është çmimi marramendës i makinës së re të Taynës

06/05/2019

21:10 | 6 Maj 2019 21:10 | 6 Maj 2019 Reperja më ’In’ tash e 11 muaj, Tayna sot i ka bërë vetes një dhuratë ... Read More

Tayna bëhet me veturë super luksoze

06/05/2019

17:52 | 6 Maj 2019 17:52 | 6 Maj 2019 Rep artistja Tayna me sa duket po e shpërblen veten për suksesin e saj. Kujtojmë ... Read More

Pas “Kce”, Tayna po përgatit projektin e ri

30/04/2019

Derisa po shijon suksesin e këngës së fundit, Tayna nuk ka ndalur punën për këngën e re. Tayna ka publikuar së fundi një foto, në ... Read More

Tayna vishet shkurt dhe vë sërish në pah linjat trupore

28/04/2019

Tayna publikon disa fotografi në rrjete sociale, ku tregon këmbët seksi. Tayna është një prej rep-artisteve më të pëlqyera në shoubizin shqiptar shkruan lajmi.net. Përveç ... Read More

Tayna me vallëzim provokativ para kamerës

26/04/2019

14:42 | 04/26/2019 Tayna e veshur ngushtë i ka treguar edhe njëherë linjat trupore. Reperja Tayna është aktive në llogarinë e saj në Instagram dhe ... Read More

Jo vetëm me rima, Tayna u bën konkurrencë repereve edhe me vithet 

25/04/2019

Tayna i ka treguar në Instagram vithet e formësuara. Reperja Tayna është ndër emrat e cila iu fut së fundmi botës së muzikës, saktësisht repit, ... Read More

Fansi i propozon martesë Taynës

21/04/2019

Reperes Tayna dikush nga fansat i ka propozuar martesë. Rep-artistja Tayna ka mbledhur rreth vetes një numër të madh të ndjekësve të cilët e përcjellin ... Read More

Tayna nis ditën me një imazh tërheqës: Pikturoj jetën time sikur Rapunzel

21/04/2019

Tayna e nisi ditën me një fotografi atraktive. Tayna ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën vjen e veshur me pantallona të shkurtër, ... Read More

Fansi i propozon martesë, kështu reagon Tayna

21/04/2019

Një fans e ka bërë veprimin e papritur në koncertin e Taynës. Teksa Tayna po performonte në skenë, dikush nga fansat e ka filmuar atë ... Read More